BOSCH LOGIXX 8 SENSITIVE WAS24760TR

BayDerya

Üye
Arkadaşlar herkese selam.
Kullandığım makina bosch logixx 8 çamaşır makinası.
Yıkama sırasında kazanı yarım tur çevirip duruyor. Yıkama yapmıyor. Araştırdığım bi kaç yerde resetlemeyle bu sorunun duzeldiğini okudum.ama reset nasıl atılıyor bulamadım. Kendim uğraşırken ekranda demo modu devreye sokuldu uyarısı verdi başkada her hangi bir arıza kodu felan vermiyor.
Demo modu nasıl devre dışı bırakılır ve sözünü ettiğim arıza nasıl giderilir ?
Yardımlarınız ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler.

Makina kodu: Was24760TR

Bu form eskisi gibi çok aktif değil galiba ne zamandır cevap bekliyorum bir kişi bile yazmamış :(
Kapıyı kapatınız.
2. Cihazı kapalı konuma alınız.
3. Program düğmesini Poz. 8 („saat 6) pozisyonuna getirin
4. Başlat/Duraklat LEDi yanıp sönene kadar bekleyin
5. „Bosch modellerde < Menü“ veya „Siemens modellerde v Opsiyon“ tuşuna basılı tutun Program düğmesini Pozisyon 9, konumuna getirin (saat yönünde bir kademe çevirin).
6. Menü/ Opsiyon tuşunu bırakın
7.Cihazı kapatın.

Kapıyı kapatınız.
2. Cihazı kapalı konuma alınız.
3. Program düğmesini Poz. 8 („saat 6) pozisyonuna getirin
4. Başlat/Duraklat LEDi yanıp sönene kadar bekleyin
5. „Bosch modellerde < Menü“ veya „Siemens modellerde v Opsiyon“ tuşuna basılı tutun Program düğmesini Pozisyon 9, konumuna getirin (saat yönünde bir kademe çevirin).
6. Menü/ Opsiyon tuşunu bırakın
7.Cihazı kapatın.

Tavsiye için çok teşekkürler
Aynı method ile sağdaki menü tuşuna basarak yaptığım işlemde bir şey olmadı..

Fakat soldaki menü tuşuna bastığımda İngilizce bir menüye geçti, sanırım makinanın test ekranına geçiş yapmış oldu, bir şey yapmadan kapattım.
Binamızda 220v değeri bazen 195/196v gibi düşüş gösteriyor bu durum dan dolayı da yapabilirmi ?
Makina şuan sorunsuz çalışıyor, bu gün amortisörlerini değiştirdim harika sıfır bir makina oldu.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri