Bosch 2060 Çamaşır makinesi

Ah ben de şu ısıtma sorununu çözemedim. Istanbul'da kart tamiri yapan bir yer bilen var mı?

abi büyük ihtimal kısa devre vardır rezistansların değişmesi gerekiyor sanırım

Arkadaşlar WFL2060TR kartını ısıtma sorunundan dolayı panoyu komple sökerek bir servise teslim ettim.
Kartın yapıldığını söyleyerek 60TL ücret aldı. Eve geldiğimde söktüğüm soketleri geri takamadım, kart tamamen değişmiş gibiydi. Ustalarıma rica etsem WFL2060 modelinin kart soket şemasını veya fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

Servis benle telefonda tüm maxxların soketleri aynıdır diye iddialaşıyor ama ben söktüğüm halini de hatırlıyorum.

aynen tüm kablo grupları aynı. sıkıntı olmaması gerekiyor. az çok yazdım. diğer tarafda ise program şalteri arkasına şebekeden gelen 220 2li soketi. alttaki 7 li soketin en soluna 3 lü emn anahtarı soket. tekli ikili ve tekli olarak sıralanıyor.

ustam bosun butun kartların soketlerı bır bırıne uyumludur uyumludur ama calıstırmayan modeller vardır sız bır foto cekerek buraya takılmayan ucları ısaretlersenız yardımcı oluruz yada elınızde baska bır makına varsa oradan soket baglantılarını kontrol edebılırsınız sayın ustam kolay gelsın..........

Çok çok sağolun ustalarım. O gün acelem vardı ve sinirime geldi galiba. Daha sonra çok kolay bir şekilde taktım. Makine şimdi su ısıtıyor. Karta ne yaptılar bilmiyorum ama 60TL para ödedim, muhtemelen kazıklanmışımdır :D

Merhaba,

Bende bosch wfh 2060 çamaşır makinesi var.Makine ye elektrik geliyor.Ancak start düğmesine bastığım da makine hiç bir şekilde cevap vermiyor.Doğal düğme işlem görmediği için kazan dönmüyor.Beyni sökülüp düğmeleride değişti ama bir netice alamadık.Bu durum neyden kaynaklanabilir. İlgilinize teşekkür ederim şimdiden

taner bey kapı kilitleniyor mu yoksa düğme hiç fonksyon yapmıyormu detaylı bilgi verirseniz daha iyi ardımcı olabiliriz.kolay gelsin...

Kapı kilidini sökün ,kapı kilidine giren soketi çıkarın ,soketlerde ve kilidin kablo girişlerinde karbonlaşma veya erime varmı kontrol ediniz eğer kilidiniz sağlamsa pompa motorunuz ve kartınız hasarlıdır.

Ali Rıza Ustam Maxx 7 WAE 20411 TR F 63 arızasını hallettim , Mahir usta yardımcı oldu , hata kömürlerdeydi bitmiş , değiştirip resetledim çalıştı , paylaşım için teşekkür ederim , e-mail uyarısı için de ayrıca teşekkürler .

Forum istatistikleri

Konular
128,338
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Geri