Boş Klima Gaz Tüpü Hakkında

Yunus034

Üye
Merhaba arkadaşlar resimde görüldüğü gibi vananın ölçülerini bilen varmı? ( Vana ucuna sarı hortum rakoru atacam ama internetten net bir sonuç bulamadım ) kaçlık rakor almam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

HAVA TANKI

ÖRNEK RAKOR

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Metrik ölçü değil inch dır. 1/4" oluyor o ölçü.

Yalnız şu bilgiyide vereyim her gaz tüpü o vanadan geri hava almaz. İçerisinde cekvalf vardır. Tekrar dolum yapılamaz. Cok dandik tuplerde cekvalf olmaz. Farklı yöntemlerle bu tupleri hava tüpü olarak kullanıyorlar. Hava basarken çok yüksek basinclara çıkmayın.

Yani kendi güvenliğinizi elden bırakmayın.

Hocam çok tşkler benim aldığım tüpe hava basmak için sibop ağzı kaynatmışlar ordan hava basacam artık 10 bar hava yeterli her halde

Hocam çok tşkler benim aldığım tüpe hava basmak için sibop ağzı kaynatmışlar ordan hava basacam artık 10 bar hava yeterli her halde
10 bar yüksek klima gaz tüpü için.

Hangi gaz tüpü verdiler size. Bu tüplerin üzerinde patlama vekilleri var. Riskli basınç. Bence 5 - 6 bari geçmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…