Blendajlı kablo

ahmet1994

Üye
Merhaba , 380 v ınverter ıle bır motor surmek ıstıyorum blendajlı kablo ıle bu kablonun dogru olması gereken baglantısı nasıl olmalı yanı 4x kabloda 3 faz 1 topragı gırdıkten sonra blendajı nasıl kullanmalıyım ki parazit vs almayayım.

korkmaz_design

Yönetici
Yönetici
Yönetici
blendaj kısmını ana pano tarafından toprağa bağlamalısın.

ibrahim_g

Üye
Ekli linkte bu konu ile ilgili bilgi mevcuttur.
Link

Konu Sah
A

ahmet1994

Üye
blendaj kısmını ana pano tarafından toprağa bağlamalısın.
Nasıl yanı motor tarafındakı blendajı topraga verıp ana panodada topraklamaya mı baglamalıyım.
Ekli linkte bu konu ile ilgili bilgi mevcuttur.
Link
hocam linkte özellıklerı falan var ama baglantısını bulamadım yanı 2 ucu nasıl baglanmalı orasını anlamadım

kocamanusta

Katılımcı Üye
Motor tarafındaki kablonun ekranını uzatıp daralan makaronla izolasayonunu sağlayin ve ucuna pabuç taktiktan sonra toprak kablosuyla beraber şasiye bağlayın.

Driver tarafinda kabloyu kelepçeleme opsiyonu varsa kabloyu ona göre kesip ekrani kavrayacak biçimde sıkın. yok ise ekrani uzatıp daralan makaron geçirin, gerekiyorsa pabuç takin ve toprak kablosuyla beraber bağlayın.

savart

Üye
Motor tarafındaki kablonun ekranını uzatıp daralan makaronla izolasayonunu sağlayin ve ucuna pabuç taktiktan sonra toprak kablosuyla beraber şasiye bağlayın.

Driver tarafinda kabloyu kelepçeleme opsiyonu varsa kabloyu ona göre kesip ekrani kavrayacak biçimde sıkın. yok ise ekrani uzatıp daralan makaron geçirin, gerekiyorsa pabuç takin ve toprak kablosuyla beraber bağlayın.
Yani blendajı her iki taraftan toprakla mı diyorsunuz

Son düzenleme:

ktk_28

Katılımcı Üye

Ekli dosyalar

Sponsor Bağlantı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
113,042
Kullanıcılar
414,975