Bitirme Projesi Yardım

arkadaşlar herkese merhaba, Okulumu bitirmemin önündeki tek engel şu almış olduğum illet bitirme projesi, Lafı dolandırmadan konuya girmek istiyorum Aranızda PSIM VEYA PROTHEUS 8 kullanımını bilen var mı acaba bir tasarımım var fakat hep hatalar aldım bir türlü başaramadım konula ilgili yardımcı olan olursa çok sevinirim birazcık acil bir kısmını pazara kadar halletmem gerekiyor) şimdiden teşekkür ediyorum sağlıklı günler diliyorum ve nerede hata yaptığımı birisi söyleyebilir mi yapmak istediğim devrenin youtube videosuda var reklam olmazssa ve sıkıntı olmazssa paylaşabilirim.

Ekli dosyalar

• bitirme protheus.png
    bitirme protheus.png
    39 KB · Görüntüleme: 45
  • bitirme psim.png
    bitirme psim.png
    25.3 KB · Görüntüleme: 43
  • bitirme sıkıntıları.png
    bitirme sıkıntıları.png
    71.2 KB · Görüntüleme: 37
BAT 1 - Ground ve D1 diyodunun anodunda iletkenler bağlanınca oluşan küçük (yuvarlak) noktalar var , onları kaldır, muhtemelen BAT 1devreye elektrik olarak bağlı bile değil, kolaylıklar.

mosfetlerin gete ucuna seri diyot olmaz. oradaki iki mosfette çalışmaz. indüksiyon ısıtıcımı yapmaya çaılşıyorsunuz.

mosfetlerin gete ucuna seri diyot olmaz. oradaki iki mosfette çalışmaz. indüksiyon ısıtıcımı yapmaya çaılşıyorsunuz.

Merhaba daha önce Fet devresi yapmadığımdan pek bilgim yok yapmak istediğim devre Wireless air connection energy transfer, temazssız enerji iletimi şeklinde fakat deney düzeneğiKart vs üzerinde yapılmadığından ve malzemelerin çoğu protheus da olmadığından sıkıntılar yaşıyorum devreyi yanlış bile çizmiş olabilirim. Pcb şeklinde tasarlayamadım devreyi
BAT 1 - Ground ve D1 diyodunun anodunda iletkenler bağlanınca oluşan küçük (yuvarlak) noktalar var , onları kaldır, muhtemelen BAT 1devreye elektrik olarak bağlı bile değil, kolaylıklar.
Yine sıkıntı oldu :(

Devre baştan sona uydurulmuş. Amaçsız birleştirilmiş

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri