Birazda gülelim , elektriğin tarifi

1684787275495.png

Falla gurban interneti bile kilo ile alıyorum.
Geçen sene modemim bozulmuştu 300$ bayıldım modeme. 6 aylık internet 500 küsür kaat.
yüce yaratan herkesin gönlüne göre versin, benim interneti kızım ödüyor, 7 yıldır konuşmadığım kızımın annesi hala elektrik paramı ödüyor. şimdi beni bu evde istemiyormuş. kızıma köye gitsin demiş oradaki arsaya yerleşsin demiş konteynere filan. tapuyu da ona vereyim demiş. müteahite versem en az 8 en fazla 16 daire düşer. evlenmeme bile izin vermiş. bu arada canım sıkıldıkça bankalardan kredi alıyorum. hatta telefonun interneti bitsin diye neflixte dizi filan izliyorum.

yüce yaratan herkesin gönlüne göre versin, benim interneti kızım ödüyor, 7 yıldır konuşmadığım kızımın annesi hala elektrik paramı ödüyor. şimdi beni bu evde istemiyormuş. kızıma köye gitsin demiş oradaki arsaya yerleşsin demiş konteynere filan. tapuyu da ona vereyim demiş. müteahite versem en az 8 en fazla 16 daire düşer. evlenmeme bile izin vermiş. bu arada canım sıkıldıkça bankalardan kredi alıyorum. hatta telefonun interneti bitsin diye neflixte dizi filan izliyorum.
Ustam böyle hatunlar varmıymış gerçekten, varsa yengenin kıymetini bilememişsin anlaşılan. Ortak bir evlad olunca yokmuş gibi davranamazsın da.;)

Kimi bulamaz kimi bilemez. :p
Ustam böyle hatunlar varmıymış gerçekten, varsa yengenin kıymetini bilememişsin anlaşılan. Ortak bir evlad olunca yokmuş gibi davranamazsın da.;)
kızımın annesidir, yıllarımız var. asla kötü insan demem, pencerenin değişik tarafları vardır. oralardan da bakmak lazım. adil bir kadın maddiyatçı değil desem de inanma, aldığımız gayrimenkullerin hepsi onun üzerine. beni de sokağa atmaz hakkımı verir.

1684992047891.png

1685045732519.png

1685136019830.png

bu iyimser birisi de, hiç alkolünüzdeki kan miktarı azalmışken serbest dalış yaptınız mı? gençliğimde en derin 38 metreye dalmıştım. atma recep din kardeşiyiz demeyin. ustalarım kaptanlarım vardı, nargile zamanı nefesle (60) altmış metreye dalmışlar zamanında. nargile dalgıçlığı nette arayınız lütfen. tabii deli gençlik insan gidiyor sorgulamıyor. 20 - 25 metre size oyuncak geliyor. ama alkolündeki kan miktarı yüksek olduğunda tavsiye etmiyorum. tam 3 metreye daldım çıkana kadar neler çektim ben biliyorum. şimdi yapamayacaklarımı özlüyorum galiba toprak çekiyor beni...

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri