Benim hesaplarımla uğraşıyorlar

ben daha önce bu tür bir vaka için savcılığa dilekçe vermek istedim atıştık ufaktan beni odasından kovdu, mit çalışanı var oyun grubunda onada bahsettim bakalım napıcak,
0850 li numaralar bile e-nabır ve e devlet tarafından servis edildiğine artık tamamen kani oldum, çünkü bir hastane randevusunu alana kadar 6 adet 850 li numaradan arandım,
valla hiç kusura bakmayın adalet sistemi tamamen arızalı durumda...!!!!!!!
Lütfen beni yanlış anlama;Hiçbir Mit çalışanı kendini uluorta ifşa etmez.Hele de oyun grubundan.
Lütfen beni yanlış anlama;Hiçbir Mit çalışanı kendini uluorta ifşa etmez.Hele de oyun grubundan.
Bilgisayarına format at.Eğer telefondan giriyorsan fabrika ayarlarına geri döndür.Keylogger vardır.

Öncelikle hotmail ve bağlı e-posta adreslerini güvene al. Şifrelerini değiştir. Ondan sonra bağlı hesapları kurtarmaya çalış. E-posta adresini değiştirmiş olsa bile hesabı geri alabilirsin. Bu arada listendeki kişilere hesabın çalındığını başka şekilde bildir. Whatsapp durum gibi. Yarın bir gün mağdur olanlar kapını çalabilirler!

Öncelikle hotmail ve bağlı e-posta adreslerini güvene al. Şifrelerini değiştir. Ondan sonra bağlı hesapları kurtarmaya çalış. E-posta adresini değiştirmiş olsa bile hesabı geri alabilirsin. Bu arada listendeki kişilere hesabın çalındığını başka şekilde bildir. Whatsapp durum gibi. Yarın bir gün mağdur olanlar kapını çalabilirler!
malwarebtes kurdum 20 den fazla virüs buldu ama linkedin pinterest instegram ne var ne yok herşeyi ele geçirmiş, face hariç hepsini geri aldım,

bu sana ders olsun, hiç bir siteye facebook ile bağlanma (kolay giriş) ve tarayıcı olarak opera kullan.

malwarebtes kurdum 20 den fazla virüs buldu ama linkedin pinterest instegram ne var ne yok herşeyi ele geçirmiş, face hariç hepsini geri aldım,
Bundan tam 10 sene önce başıma gelmişti de zaten çok kullanmadığım feys i ele geçirmişlerdi. Zaten az olan birkaç arkadaşım anket sorusu diye bir miktar parasal kayba uğramışlardı. Hemen bilişim suçları savcılığına versem de bir sonuç çıkmadı. O vesileyle feys defterini kapattım. O tür işler zaten boş adam işi.
Feys de o zamanlar eski şifrelerden biri ya da e-posta gibi bilgilerle kurtarma şansı veriyordu.

Hangi platform olursa olsun İki Aşamalı Doğrulama (2FA) kullanılması gerekiyor. Lütfen bunu göz ardı etmeyin. E-devlet'e de bu özellik geldi. Aktif etmenizi tavsiye ederim.

Bundan tam 10 sene önce başıma gelmişti de zaten çok kullanmadığım feys i ele geçirmişlerdi. Zaten az olan birkaç arkadaşım anket sorusu diye bir miktar parasal kayba uğramışlardı. Hemen bilişim suçları savcılığına versem de bir sonuç çıkmadı. O vesileyle feys defterini kapattım. O tür işler zaten boş adam işi.
Feys de o zamanlar eski şifrelerden biri ya da e-posta gibi bilgilerle kurtarma şansı veriyordu.
marketplacede ürün satıyorum
Hangi platform olursa olsun İki Aşamalı Doğrulama (2FA) kullanılması gerekiyor. Lütfen bunu göz ardı etmeyin. E-devlet'e de bu özellik geldi. Aktif etmenizi tavsiye ederim.
zaten 2 aşamalıydı telefon onaylı kırmiş gene o..ç
bu sana ders olsun, hiç bir siteye facebook ile bağlanma (kolay giriş) ve tarayıcı olarak opera kullan.
uzak masaüstü ile hiç hissettirmeden hallediyorlar artık, 2 aşamalıyı kırdı diyorum

kurtardım tekrar çok şükür, gece 3:24 te windows 10 frefox kullanarak kırmış
abd li i...toğlu i...t
laa elin okyanus ötesinden yerel polis beni burda mahkemeye çıkartıyor 6 kere duruşmaya çıktım bacak tam boy alçıda,
bizim savcıda beni odasından kovdu..!!
HARAM ZEHİR ZIKKIM olsun aldıkları maaş ALLAH güle güle yedirtmesin inşallah

windows'a fazla güvenme Linux Mint kullan pwgen kullan. chrome da güçlü şifre öneriyor onu kullan.
Ekran Görüntüsü 2023-07-11 23-41-43.png

Şimdi uzun uzun yazmayla uğraşmak istemiyorum ama

Hack işleri sizin anlattığınız gibi yürümez, Öyle uzak masaüstü bağlantı, tarayıcı üzerinden giriş v.s hikaye...

Ki iki aşamalı güvenlik sistemi iki ayrı cihazada erişim gerektirir. Bir kişinin hem ISS hemde cep telefpnu ağına sızması mümkün değil.Bu kadar büyük bir operasyonu ancak çok nitelikli şirketler ve devletler yapabilir.

Hasılı kelam bence anlatılanlarda büyük tutarsızlıklar var.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri