Bana yardımcı olacak arkadaş varmı ??

jaglerx

Üye
vzixat.jpg

arkadaşlar kombibim kartı yandı baktım stigortası yanmış değiştim bu sefer entegreye kadar hasar geldi resimde görüldüğü gibi bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz bu crack işine benzemiyor ben crack işi ile uğraşan biriyim nickimden tanıyan bilir zaten saygılarımla..

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
gorunen şu ki bir den çok arızalı komponent var , entegrenin kodu yazıyormu üzerinde ? resimde çok net gorunmuyor
ayrıca diger arızalı komponentleri bulman lazım iyi bir kontrol gerekiyor

İşin ehline teslim edecekseniz zaten kendiniz itiraf etmişsinz arıza arama yanında bir de söküm lehim işi var

kartı alıp elıne elktronıkçiler çarşısına gıdeceksınn geriisini onlar halleder ..geçmiş olsun

bende kendi düşüncemle konuya dahil olmak istedim
şimdi çalışan bir kombi arıza veriyor ve biz bu kombinin elektronik kartını çıkarıp bakıyoruz ve gördüğümüz manzara sigorta atmış
ve sigortayı değiştirip tekrar enerji veriyoruz hiç demiyoruz ki ya bu adam buraya bu sigortayı kartı korumak amaçlı koymuş bu yandıysa bi yerde bi aksilik var.
hal böyle olunca sigortayı tamir edip enerji verdiğimizde en sonunda kart cofluyor ne diyim geçmiş olsun bir müsibet bin dersten daha faydalıdır kanımca

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri