başarının sırrı

katılıyorum yunus sana!

Başarının sırrı nedir ha...Sanırım önce ALLAHIN izni sonra başarma kabiliyeti.Çünki öyle insanlar varki örneğin bir işe elini attığında düzelteceğim derken bozar.Ama başarma kabiliyetine sahip biri başkaların olmaz dediği işleri başarır.Tabiki başka faktörlerde gereklidir şans, eğitim, tecrube v.s.

Sn. i.halilercin,

Paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti. Ülkemizdeki durumu o kadar iyi anlatıyor ki.. Gülsek mi ağlasak mı enteresan bir durum..

Saygılar

bence basaranın sırrı soruncu degil cozuncu olmaktır.bunu kendimize ilke secersek tum iyi kiriterlere sahıp oluruz.......

ademcelik ' Alıntı:
dürüstlük
d=5
ü=26
r=21
ü=26
s=22
t=24
l=15
ü=26
k=14

başarı=%179
ilginç...
bu kardeşime katılıyorum. dürüstlük olursa ama gerçek dürüstlük olursa başarı kaçınılmazdır.eğer çok ince düşünürseniz sizlerde farkına varacaksınız dürüstlüğün ve gerçek kalitenin anlamını.
belki ilk başlarda kaybedersiniz ama uzun vadede hep kazanır ve daim kalırsınız.ancak yalakalar ve iki yüzlüler kesinlikle bir gün düşmeye mahkumdur.hangi sahada olursa olsun ister medya ister siyaset ister iş.hepsinde dürüstlük şart...

cok haklisinin hocam bu devirde efendiye duruste kiz bili vermiyolar herkez ya yalakaya bakiyo yada paraya paranvarsa hepsi sende mevcut efendilikte durustlukte herkesten eniyi sen olursun yoksa bu adam efendiymis kimin umrunda deyip geciyolarrr BUNLARDA BI GERCEK YANI ALLAH HEPMIZIN YARDIMCISI OLSUNNN....

insanın susturamadığı tek ses vicdanını sesidir.bir iş yaptığında kalbine dön bak içindeki ses sana yaptığın işin doğru olup olmadığı bildirir.

ben bu slaytın doğruluğuna inanmıyorum yalakalık varsa eğer ona değer verip çevresindeki çalışanını başarılı bulan yöneticide yalaka tiplidir dolayısıyla o müessese batmaya ve ya işler ters gitmaya başlamıştır eğer böyle devam edilirse bir zaman gelir ne işten bahsedilir nede yalakadan hepsi bir anı olur .Hayat kendisine gerekecek şekilde ciddi ve dürüst davranmayanları gün gelir bir sel gibi önüne alıp yok eder kum taneleri ve çöpler dağılır geriye sadece kaya gibi sağlam olanlar ve sağlam duranlar kalır

saçma !!!!!!!!!! Bir bilgenin dediği gibi bir işin en mükemelini yapmak istiyorsan o işi çok defa yap boz sonunda en iyisini bulursun.

tabiki hatasız kul olmaz insan hayat tecrübesini en iyi yaptığı hatalarla daha iyi anlar.....
bana göre başarının sırrı hedefin varsa çalışacan ama hırs yapmadan şükür, sabır ve sebatle gerisini Allah'a bırakacan ama olmayınca da üzülmüyücen çünkü her işte hayırda olabilir şerde....
Allah hepimize herşeyin hayırlısını versin başarınında

Forum istatistikleri

Konular
128,229
Kullanıcılar
450,021
Son üye
eimqoeL

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri