bır otoparkın plc programı

sn yonetıcı ben zaten yapabılseydım sızden yardım ıstemezdım sadece yardımcı olabılcek varmı dıye konu actım ben kımseyı zorlamıom ^ıllada yap ^gıbı kvram da kullanmadım ben yapamadım sızlerden yardım ıstedım sadece gene de tesekkur ler ?

sn yonetıcı ben zaten yapabılseydım sızden yardım ıstemezdım sadece yardımcı olabılcek varmı dıye konu actım ben kımseyı zorlamıom ^ıllada yap ^gıbı kvram da kullanmadım ben yapamadım sızlerden yardım ıstedım sadece gene de tesekkur ler ?

Sn. masko142;

Aslında bu tip bir mesajı sadece size yazmıyoruz. Burada direk olarak felan felan işi yapan bi şeyler varmı diye yazan herkese yazıyoruz. Kaldıki mesajımdan sonra projenizi detaylandırmışsınız. Demekki üzerinde çalıştığınız ve birşeyler yapmaya çalıştığınız belli. Aslında siz burada yazdığınız detaylarda yapmak istediklerinizi bir bir yazmışsınız. Kullandığınız PLC hakkında bilgim yok ama S7 300 de bu iş nasıl yapılıra gelirse yardıma her zaman hazırım.

NOT: Detaylı yazdığınız proje içinde aradığınız tüm cevaplar saklı. Lütfen sakin sakin tekrar düşünün.

arkadaşlar plc ile bitirme projesi yapmam gerekiyor..otopark sistemini düşündüm fakat arkadaşla birlikte yapcaz hoca iki kişiye bu konu basit dedi..sizin bildiğiniz bu tarz konular ne olabilir..mesela bi arkadaşım şişe dolum sürecini yapacak..bu tarz zor da olmayan i konu ne tavsiye edersiniz tsskurler

Forum istatistikleri

Konular
128,253
Kullanıcılar
450,072
Son üye
metin ersoz

Yeni konular

Geri