Büyük Bir İş Ve Proje

Madw0lf

Üye
Staj yaptığım yerde fazlasıyla raf var ve yani genel olarak atölye diyebilirim sistemlerinde rafların üstüjnde ekte gösterdiğim gibi kodlarla reyondan alıp pc başındaki kişinin başına gidip kayıt altına aldırıyorlar ve hergün bir eziyet 200 kişi oluyo iş aksıyo ve bende oraya elektronik kapaklar yardımıyla sisteme otomatikman yazılabilecek bir sistem arıyorum proje yapılması gerekiyor maliyet konusunda sıkıntı yok sadece düzenli bir sistemle karşılarına çıkmak ancak benim yardıma ihtiyacım var bu konuda raflar demirden yapılma hepsi sadece içindeki parçayı görmek için cam olacak ve okutma sistemiyle artık nasıl bir sistem olur bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz bu konuda acemiyim kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim
20160301_142342.jpg
20160301_142342.jpg
20160301_142348.jpg

anladığım kadarıyla alınan ürünleri sistemden düşmek gibi bir sıkıntı var. eğer doğru anlamış isem barkod sistemini öneririrm.

Barkod sistemini denemişler ancak yararlı olmamış bunların istedikleri bugün müdürlede konuştum bana dediği maliyeti düşünme en iyi projeyi hazırla imzan hazır dedi makineler var makinelerin malzemeleri raflarda kod kod şeklinde alacak olan kişi gidecek rafından alacak eşyasını ve bir şekilde kart mı olur artık bilmiyorum hangi makineye aldığını yazıyor kaç adet olduğunu yazıyor ve kimin aldığını yazıyorlar bu yazılanların otomatik bir şekilde sisteme girmesi bu projenin kabul olmasına nedendir tek yapacağımız sadece hazır bir sistem halinde sunmak

bende barkod sistemini öneririm
alan şahıs kartını okutur önce sonra alınan ürünün barkodu okutulur, sistemden otomatik düşer

bu tür depolarda barkod sistemleri kurulur bir tane bu sistemlerle uğraşan firmalar var. siz istediğinizi nasıl bir çalışma istiyorsanız onlar ona göre çihaz yazılım kullanıyorlar.

owerseas zaten denemişler barkod sistemini olmamış işin iç yüzündeki sistemi beraber kurgulayacak ve hayata geçirecek yardım edebilecek birileri lazım

Sap ile görüşün derim sistem onlarda mevcut

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri