AutoCad Elektrik Proje Çizimleri

autocad ile elektrik proje çizimi video olarak nerden bulabilirim.teşekkürler.

arkadaşlar elektrik ile ilgili proje çiziminin anlatıldığı bir yer varmı

mrb autocad ile elektrik çizimi nasıl yapıldığını anlatan video veya döküman varmı varsa yardımcı olursanız sewinirim

saygıdeger meslektaslarım; yurtdısında kazakıstan ve rusya standartlarında hazırlamıs oldugum projeler ıcın asagıdakı web adresıne goz atmanız yeterlı olacaktır. detaylandırma ve *.dwg formatındakı projelerı gormek ıcın ıse lutfen ırtıbata gecınız. alışveriş merkezi, iş kulesi,özel yapılar ve konut kent projelerını gorebıleceksınız

Ayrıca elektrık proje hazırlanması hakkında kurslarımıza katılmak ıcın yıne lutfen ırtıbata gecınız.

(siteye link vermek uzun surdugunden ve bılemedıgımden dolayı yonetıcılerden ozur dıleyerek ımzamdakı web adresıne yonlendırme yapmak ıstıyorum)
lütfen .dwg leri bana gönderebilirmisin

Öncelikle Tüm üyelere selam. Autocadte metraj nasıl hesaplanır ve uzunluk nasıl ölçülür. Örn: 10 tane priz linyemiz var kaç metre kablo gitçeğini autocadle projeden nasıl hesaplarız veya pano ıle prız arasındakı uzunluğu nasıl ölçeriz Bilen arkadaşlr yardım edebilirmisiniz acaba . İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

projenin ölçekli olmasına dikkat etmelisin.ölçekli olup olmadığını anlamak için numune bir noktayı ölçebilirsin.(mesela kapı genişliğini)eğer ölçekli değilse bu şekilde ölçeklendirebilirsin.

çok güzel bir paylaşım olmuş,
proje çizmeye yeni başlamış biri olarak oldukça yararını gördüm

arkadaşlar tavuk çiftliği projesi varmı dwg ortamında

teşekkür ederim arkadaşlar ama daha detaylı bilgilere ihtiyaç var elinize sağlık yinede

Teşekkürler çok faydalı bir konu, birçok sorunun cevabı var.

Forum istatistikleri

Konular
128,354
Kullanıcılar
450,210
Son üye
İsmlll

Yeni konular

Geri