AutoCad Elektrik Proje Çizimleri

merhaba elinde en az 2 katlı ve en az 250 m2 lik villa
dublex ya da triblex villa mimari projesi +elektrik projesi olan var mı olan varsa bana yollarsa çok makbule geçer.

ya arkadaşlar ınmıyor bunlar nasıl olcak baska bır lınk varsa yollarmısınız okulda bı projem var asansor projesı (autocad) bır yere uygulanmıs olması lazım varsa cok yardımcı olursunuz.....

ya arkadaşlar auto cad yüklemek istiyorum ama
hangi sürümü yüleyeyim.
bi de nasıl yüklenecek bazılarında crack falan varmıs galiba...
tşk...

ne olur bana yardım edin yaa bana havaalanı pist aydınlatması lazım sadece pistin aydınlatmasının hesaplamaları lazım ne olur yardım edin kimse bilmiyor kimseden bulamıyorum ya :(:(

arkadaşlar elinizde hiç autocad de çizilmiş dağıtım projesi var mı herhangi bir yerin?

Yaklaşık 2 yıl önce Autocad'i bir kere bile açmayan bir kişi olarak, öğrenmem gerektiğini düşünüp indirmiştim bu dosyaları. Şimdi ise yaklaşık 7-8 aydır aynı şirkette proje çiziyorum. Allah emeği geçen arkadaşlardan razı olsun. ;) ;) ;)

Şunu da ekleyeyim; tamamen kendi gayretimle öğrendim arkadaşlar. Eğer isterseniz başarabilirsiniz. Biz elektrikçiler 2 boyutlu çizim yaptığımız için kursa v.s. gitmeye gerek yok diye düşünüyorum. Programdan ziyade asıl öğrenmeniz gerekenler sizin mesleki bilgilerinizdir. Bilgisayara biraz aşina olan bir kişi Autocad'i çok kolay öğrenebilir. Herkese başarılar..

ARKADASŞLAR İSTANBULDA YAŞAYIPTA PROJENİN NASIL ÇİZİLDİGİNİ HESAPLAMALARINI KABLO SEÇİMİ SİGORTA SEÇİMLERİNİ UYGULAMALI OLARAK GÖSTEREBİLECEK BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK BİR ARKADAŞIMIZ VAR MI ACABA ???

Arkadaşlar elektrik projesinin nasıl çizildigini hesaplamalarını kablo seçimi sigorta seçimlerini uygulamalı olarak gösterebilecek bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaşımız var mı acaba yardımlarınızı bekliyorum.

bir ara bir otelin elektrik projesinde autocad kullanmıstım.Cok yorucuydu.Insanın kamburu cıkıyor bilgisayar başında.Bir de olmadı yeniden yap git gel falan.Elinize saglık guzel calisma olmus...

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri