AutoCad Elektrik Proje Çizimleri

arkadaşlar indirdiğim projelerde resimdeki gibi bir tablo var bu nedir açıklayabilirmisiniz teşekkürler

ne olur bana yardım edin yaa bana havaalanı pist aydınlatması lazım sadece pistin aydınlatmasının hesaplamaları lazım ne olur yardım edin kimse bilmiyor kimseden bulamıyorum ya :(:(

ya arkadasım sen buldun mu böyle bi proje
bana da helikopter pisti elektrik projesi gerekli
bu konuda bi bilgin varsa benimle paylasırmısın?

Elektrik simgeleri felen nasıl ekleniyor autocat ben sadcee açıyrum ve yazdırıyorum o kadar çizim felen bilmiyorum.

arkadaşlar kardeşime ödev vermişler evde pil kullanmadan mılnatıs yap diye sizin bir fikriniz varmı?

Selam arkadaşlar;
Bu projelerin çizimi nasıl neye göre yapılıyor ölçü şart mı daha yeni başladığım için bilmiyorum proje çizmeyi autocad biliyorum ama nasıl proje çizeceğiz anlatacak olan arkadaş var mı ??

arkadaşlar benzinlik için pano içi elektrik projesine ihtiyacım var
dalgıçlar, aydınlatma ve diğer sabit beslemeler..
ve tabiiki kompanzasyon.
nelere dikkat etmeliyiz neler kullanmalıyız çizim olarak ta yardımcı olursanız sevinirim
teşekkürler

öncelikle paylaşımlarınız için çok çok teşekkür ederim tribleks villa projesinden faydalandığımı da belirtmek isterim; mümkün ise sizlerden bir isteğim olacak 3 katlı elektrik tesisatı projesi autocad te çizilmiş şekilde basit bir projesi olan varsa paylaşa bilirmi bu ve bundan sonraki paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,206
Kullanıcılar
449,986
Son üye
ferhatyigit

Yeni konular

Geri