Autocad Öğrenmek İstiyorum

ayrıca ben 3 yıldır kendi çabalarımla bişeyler öğrendim catia,auto cad ,solid te 2 ve 3 d tasarımlar yapıyorum kurs şart değil sadece süreci hızlandırır ama şunu aklınızdan çıkarmayın kurs sadece nasıl çizileceğini gösterir içinizde çizim ruhu yoksa bu işe hiç kalkışmamak gerekir bence...

işin zor kardeş çok çalışman gerek kaynak sitelerden bilgi topla ücretsiz vidyo ve anlatımlardan yararlan

ayrıca ben 3 yıldır kendi çabalarımla bişeyler öğrendim catia,auto cad ,solid te 2 ve 3 d tasarımlar yapıyorum kurs şart değil sadece süreci hızlandırır ama şunu aklınızdan çıkarmayın kurs sadece nasıl çizileceğini gösterir içinizde çizim ruhu yoksa bu işe hiç kalkışmamak gerekir bence...

peki bu öğrendiklerinle profesyonel çizim yapabiliyor musun. yoksa hobi olarak mı yapıyorsun bu işi. Birde bu işi tam olarak ne kadar sürede öğrendin.

Yanlış anlama tecrübenden faydalanmak istiyorum. Bende merak sardım bu işe. Bir kaç yıl önce temin ettiğim bir eğitim seti var bilgisayarımda 2004 model 2 CD den müteşekkil. ayrıca AutoCAD2010 bilgisayarımda kurulu vaziyette. birde 2010 yada 11 in eğitim setlerini almayı düşünüyorum. Ayrıca internetten indirdiğim bazı eğitim materyalleri ve çizim videoları var. Bunlarla günde 2-3 saat çalışsam bu işi iyi bir şekilde öğrenmem ne kadar zaman alır sence?

Bilgisayarın iyi bir donanım gerkitirdiği bir program.Aksi halde kasabilir.

Bence bir Autocad kitabı al ve konuları sırasıyla takip et. Solid works, Autocad, Autocad invertr, catia, pro-Engineer, cimatron proğramlarını kitaptan öğrendim. Hobi olarak ogrendim belki ama işimi görecek kadar hepsinden bilgiliyim..

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri