Audio FNK 311 Görüntüsüz Diafon

Audio FNK 311 Görüntüsüz Diafon Aldım Bağlantısının Birçoğunu Yaptım Lakin Kapı Otomatiği Çalışıyor. Dışarıya Ses Gitmiyor Dışarıdan Ses Gelmiyor. Zil Evin Kapısının Önündende Apartman Kapısının Oradan da Çalmıyor. Söz de Apartman Yöneticisi Gene Sözde Elektrikçi Olan Matkabı Pensesi Olmayan Bir Elektrikçi Getirdi. Bu Kabloları Kesti Biçti 190₺ Fiyat Çıkardı Tek Yaptığı Kısa Olan Kabloyu Uzun Yapmak Metresi 35 Kuruşluk Kablo ve 1.5 Metre Kullandı. En Ucuz 18 TL lik Audio Diafon Taktı. Fiyatı Kabul Etmeyince Diafonu Aldı Gitti. Giderken Bağlantıları Parça Pinçik Etmiş Herşey Çok Karışık Birsürü Kombinasyon Denedim Lakin Sonuç Alamadım Kaliteli Fotoğraf Makinem Yok O Yüzden Resimlerin Kusuruna Bakmayın DT-8 Kablo ile Neyi Nereye Bağlayacağımı Anlatırsanız Çok Mutlu Olurum. Birde 3 Telli Bir Kablo Daha Geliyor. Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.

_2270600.JPG _2271000.JPG _2272400.JPG

o elektrikçi bozuntusu eski haline getirip bırakmalıydı tekrar çağır düzeltsin yada takılı komşununkine bak.

o elektrikçi bozuntusu eski haline getirip bırakmalıydı tekrar çağır düzeltsin yada takılı komşununkine bak.
Kim Olduğunu Dahi Bilmiyorum Çakma Yönetici Getirdi Uğraşılacak tarzdan kişiler değiller Bize Apartman Kapısının Anahtarını Dahi 125 TL'ye verdi. Apartmandakilerin P1cleri Apartman kapısının camını kırıyor. Kimin Kırdığı belli ailesi çocuktur yapar diyor ama doğurup sokağa atıyor cam parası bize düşüyor vermeyincede biz kötü oluyoruz. komşularda ayrı bi kıl şimdi söküp baksam zillerini kıyamet koparırlar. ama komşudan bakmak en temiz ve garanti fikir teşekkür ederim yalnız benim diafonda 8 giriş dışında 10 numaralı bir giriş daha var beyaz renkte o neye yarıyor ?

apartmanın girişindeki zil tuşlarından ve daire önündeki butonun bağlantı renklerine bakmanız gerek... çözüm zor...

Ekteki resimde bağlantılar yazıyor aynısını yapabilirsin

Ekli dosyalar

• 20190419_161050.jpg
    20190419_161050.jpg
    362.2 KB · Görüntüleme: 62

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou