Audio FNK 311 Görüntüsüz Diafon

Audio FNK 311 Görüntüsüz Diafon Aldım Bağlantısının Birçoğunu Yaptım Lakin Kapı Otomatiği Çalışıyor. Dışarıya Ses Gitmiyor Dışarıdan Ses Gelmiyor. Zil Evin Kapısının Önündende Apartman Kapısının Oradan da Çalmıyor. Sözde Apartman Yöneticisi Gene Sözde Elektrikçi Olan Matkabı Pensesi Olmayan Bir Elektrikçi Getirdi. Bu Kabloları Kesti Biçti 190 TL Fiyat Çıkardı Tek Yaptığı Kısa Olan Kabloyu Uzun Yapmak Metresi 35 Kuruşluk Kablo ve 1.5 Metre Kullandı. En Ucuz 18 TL lik Audio Diafon Taktı. Fiyatı Kabul Etmeyince Diafonu Aldı Gitti. Giderken Bağlantıları Parça Pinçik Etmiş Herşey Çok Karışık Birsürü Kombinasyon Denedim Lakin Sonuç Alamadım Kaliteli Fotoğraf Makinem Yok O Yüzden Resimlerin Kusuruna Bakmayın DT-8 Kablo ile Neyi Nereye Bağlayacağımı Anlatırsanız Çok Mutlu Olurum. Birde 3 Telli Bir Kablo Daha Geliyor. Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.
_2270600.JPG _2271000.JPG _2272400.JPG

katlara giden kabloları santralden sök santrale bir tane şube bağlayıp çalışıp çalışmadığını kontrol et sorunun nerede olduğuna bak eğer çalışıyorsa katlarda bağlantı hatası olabilir tek tek elden geçirmen gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Geri