Atc adaptörü imalat aşamaları ve deneyimler

Merhaba Sayın Ankis, Er20 ATC ile ilgili başarıya ulaşabildiniz mi ya da bilgi alabileceğimiz bir sitesi var mıdır?

Merhaba @Fırat Dede adaptör bitmiş durumda seri imalata geçmedim hazırlanacak web sitesi konusunda hazırlıklarım var fakat henüz yayınlamadım, ticari olarak yasal izinleri almadım henüz, piyasa şartlarının çok kötü olması ürünün satışı konusunda talebin yetersiz kalması endişesine sebep oluyor , yurt dışından istek yapanlar dahi oldu gerçi...
bende boş kalmamak için ürünün karbür ile kaplanması için geliştirme çalışmaları yapıyorum, ilk tercihim bor karbür kaplama olmaz ise nitrür kaplama yönünde...
ilk ticari satılacak ürün adaptörün el ile değiştirilen versiyonu olacak, tool offsetleri makinaya tanıtılmış 7 değişik çapdaki biçaklar uç değişimi vaktinde makina durduğunda el yordamı ile 4 saniye içinde sök tak şeklinde olacak...
makinanın kendisinin adaptör yuvasına gidip değiştireceği versiyonu için benim makinada 5. eksen olması lazım henüz yapmadım 5. ekseni. Kafam çok dolu....

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri