Asansör Projesi

MİKEL marka kart 600 tl arkelde 700 civarı ve ikisininde giriş ve çıkışları asansörlerdeki 70 80 civarı giriş çıkışa yetiyo
topamda 70 80 giriş çıkışı olan bir plc nekadar?
5,5 kw sürücülü mikel marka kartlı asansör panosu 3500 tl ye satılıyor bunu plc ie yapınca fiyat 5.500 civarı
yağı müşteri bulursan plc ile en baba asansörü yaparsın hatta asansöre yılan dansı bile yaptırırsın
nokta

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaşlar 11 duraklı bir asansörün kartı ile alakalı bir problem yaşıyorum. kart zaman zaman asansörü bodrum kata gönderiyor(bodrum kat'ın çağrı kablolarını panodan iptal ettiğim halde) ben bu durumu karttaki pic'in yazılımına bağlıyorum. çünkü karta hiçbir şekilde bodrum kattan çağrı sinyali gitmiyor ama kart asansörü bodrum kata gönderiyor. bodrum kata gittikten sonra da panonun enerjisi kesiliyor. bazı kart firmalarının pic yazılımı içerisine bir sayaç attıklarını ve mesela 3000 sinyalden sonra karta saçma işlemler yaptırarak "kart bozuldu üreticisine gönderelim" intibası yaratarak pic i tekrar programlayıp bu işlem için para aldıklarını biliyorum. Aklına arızanın başka bir nedenden olabileceği gelen arkadaşlardan yardım bekliyorum. 2. si pic in yazılımını başa döndürmenin bir yolu var mı . Zira pic kod korumalı programlandığı için tekrar programlayamıyorum

arkadaşlar 11 duraklı bir asansörün kartı ile alakalı bir problem yaşıyorum. kart zaman zaman asansörü bodrum kata gönderiyor(bodrum kat'ın çağrı kablolarını panodan iptal ettiğim halde) ben bu durumu karttaki pic'in yazılımına bağlıyorum. çünkü karta hiçbir şekilde bodrum kattan çağrı sinyali gitmiyor ama kart asansörü bodrum kata gönderiyor. bodrum kata gittikten sonra da panonun enerjisi kesiliyor. bazı kart firmalarının pic yazılımı içerisine bir sayaç attıklarını ve mesela 3000 sinyalden sonra karta saçma işlemler yaptırarak "kart bozuldu üreticisine gönderelim" intibası yaratarak pic i tekrar programlayıp bu işlem için para aldıklarını biliyorum. Aklına arızanın başka bir nedenden olabileceği gelen arkadaşlardan yardım bekliyorum. 2. si pic in yazılımını başa döndürmenin bir yolu var mı . Zira pic kod korumalı programlandığı için tekrar programlayamıyorum

Firmanın üreticisini ara.. Sana geri dönüş yapar. LCD Üzerindeki yada herhangi bir kısmındaki etikette bir seri numarasıyla bile bu iş çözülebilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,262
Son üye
EminFurkan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri