asansör projeleri

mrb arkadaşlar,3 kattan daha büyük binalarda artık asansörün kaçınılmaz olduğu bi gerçektir.bugün türkiyede 2500-3000 civarında asansör şirketi var.asansör gün geçtikçe dahada önem kazanmaktadır.sizlere bikaçtane çizmiş olduğum proje veriyorum asansörle ilgilenen arkadaşlara duyurulur.
3 boyutlu asansör projesi

burada manavgat ilçesindeki 5 yıldızlı otelin teklifi için çizmiş olduğum kuyu yatay projeleri

yine bi konut projesi

saygılar

asansörle ilgili sorusu olanlar varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olayım.
saygılar

linkler ölü arkadaşım yeniden koyarsan memnun olurum

Merabalar bende dosyalrı indiremedim ama sormak istediğim bi konu var 4. sınıf elektronik öğrencisiyim bitirme tezi olarak ne yazıkki bize öğretilmeyen pic programlama üstüne almak istediğim bunuda kartlı geçiş sistemiyle çalışan asansör projesinde gerçekleştirmek istiyorum. Hangi tür pic seçmemi tavsiye dersiniz, kartlı geçiş sistemiyle otamatik çalışan aynı zamanda servo motorlara hareket vericek picler var mı ilginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

abi linkler çalışmıyo. Bana çok acil bi asansör projesi lazım. Mail adresimi yazıyorum abi. Gönderirsen çok iyi olcak benim için. Yıllık ödev için lazım

Son düzenleme:
Merabalar bende dosyalrı indiremedim ama sormak istediğim bi konu var 4. sınıf elektronik öğrencisiyim bitirme tezi olarak ne yazıkki bize öğretilmeyen pic programlama üstüne almak istediğim bunuda kartlı geçiş sistemiyle çalışan asansör projesinde gerçekleştirmek istiyorum. Hangi tür pic seçmemi tavsiye dersiniz, kartlı geçiş sistemiyle otamatik çalışan aynı zamanda servo motorlara hareket vericek picler var mı ilginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

PIC 16F84 tavsiye ederim
flash özelliği olduğundan, üzerine yazıp tekrar silmen mümkün.
madem size öğretilmemiş bir kere yazma ihtimalin çok düşük :)

linkteki dosyalar sorunlu oldugu için konu çöpe taşınmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri