Asansör iklimlendirme

Arkadaşlar . İşyerimizdeki idari personel asansörümüz sıcaktan pişiyor ve bende tepesine fan takayım dedim . Firma fanla soğutamıyacağımı soyledi ve klima filan takabilirsiniz dedi . Aslında ben hala fanda ısrar ediyorum 12X12 fan idare etmezmi acaba ? Klima taksam dış ortamla nasıl irtibatını saqğlıyacağım . Sağolun

Slm arkadaşım , ( birde bu yönünü dikkate !!! alın .)
Kusura bakma , işyerinizdeki fan işine karışma dedim . bu işi başarsan da en güzelini taksanda olmaz olmaz yarın bir olay olur , bu fandan sorumlu olursunuz ve firmanız da , Sözleşmeli , faturalı ile yapılan bu işi yetkili asansör firması bir firma yaparsa ( Takılacak asansöre kendi firmasının onayı alması sizin firmanız için daha iyi olacaktır yazılı ve onaylı )Yarın bir olayda firmanız sorun yaşamaz. Üçüncü sahışdan dava açıldığında firmanızın kurtacınız olur . Sayğılarımla...
NOT : Gerçi burası Türkiye . Borçluda çıkabilirsin .Sayğılarımla....

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ilk başta spotlardan kurtulup led lamba takılabilir ısı azaltılır üstüne koyulabilecek fan varsa kabin içinde hava akışını kontrol edin içeri fan hava verdiğinde havanın bir taraftan çıkış yapması gerkirki akışkanlık sağlasın

Forum istatistikleri

Konular
128,383
Kullanıcılar
450,263
Son üye
gerdani

Yeni konular

Geri