Ariston av 102 tk problemi

cachex

Üye
Merhaba arkadaşlar ariston av 102 tk marka model bir makinamız var ama leke çıkartma ve ilave durlama lambaları yanıp sönüyor ve o şekilde kalıyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim ...Birde bu kartta programlanabilir hafıza (emprom ) varmı acaba varsa nasıl program atılır ve veya nasıl temin edilir .

Son düzenleme:
av 102 tk program anahtarını ( 0) ladıgında eeprom sıfırlanır .eger program hazırlanıp calıştırılmak istendiginde ledler flaş yapıyorsa ledlerin yanış tarzına göre arıza kotları verir arızlı elemenı degiştirir sen normal başlama işlemini yapar .eeprom saglamından kopyalanabilir versiyonlarına dikkat etmeniz gereklidir eski versiyonlar sıkma işleminde makinanızı yürüme yaptırır

Ariston AV 102 çamaşır makinem tüm programlarda takılı kalıyor su boşaltma ve sıkma yapmıyor sıkma ve boşaltma işlemlerini seçerek yapıyorum . pompa vs.. sağlam kartta mıdır programdamıdır . reset tarzı birşey varmıdır? cevaplarsanız sevinirim şimdiden tşk.

av 102 makina var bu arıza kodu vermiyor ventile voltaj geliyor ama acmıyor su seviye svici 2 kademeli calısmı yor son olarak motor ve komürlere bakıcam rezintans saglam gözüküyor kart saglam gözüyor benim anlamadıgım arkadasında soyledigi gibi motor komurü bitik se neden arıza kodu vermiyor ve neden su almı yor su seviye sivicine hava uyguladıgımızda bosaltma ta gidiyor su almı yor cok acele cevap verir seniz mutlu olurum bide reset işlemini tam anlamıyla tarif ederseniz sevinirim

arkadaşlar hata kodları icin tesekkür ederim fakat rar dosyasınnın devre semaları nın şifresini verirseniz cok sevinirim

hepininize simdiden tesekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri