Teşekkürler, Neden size Puan vermek istediğimde Diğer üyelere de puan vermelisiniz gibi uzun bir yazı geliyor, >Size puan vermek için her defasında birine daha mı puan vermek zoundayım, Saygılar.
Ha devreyi elektiriğe vermeye gidiyorum İnşallah bi sorun çıkmaz.

Teşekkürler, Neden size Puan vermek istediğimde Diğer üyelere de puan vermelisiniz gibi uzun bir yazı geliyor, >Size puan vermek için her defasında birine daha mı puan vermek zoundayım, Saygılar.
Ha devreyi elektiriğe vermeye gidiyorum İnşallah bi sorun çıkmaz.

uygulamayı resimdeki soket renklerine uygun yaparsanız hiç bir sorun cıkmaz kolay gelsin

Teşekkür mesajınız bana ulaşmıştır.
+ pop verilebilmesi için farklı farklı üyelerin mesajlarınıda degerlendirmeniz gereklidir.

Abim belki sizden büyüğüm ama Bi tanesiniz Dediğinizi uyguladım tıkır tıkır tıkır tıkırı :) ya değilse gittiydi en azından 700 Tl şu krizde. Ha inşallah okursunuz Kablo üzerinde RTF yazanları tabii siz dedikten sonra gördüm Rezistansa bağladım, B01 ve B02 yazanları NTC ye bağladım. Saygılar.

Merhaba ustadlar;
benim LL65 model bulaşık makinası yıkamaya başladıktan sonra arıza veriyor ve 4 ile 6 (hızlı ve kristal) ledleri yanıp sönüyer. acaba ne demek istiyor yardımcı olursanız sevinirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba ustadlar;
benim LL65 model bulaşık makinası yıkamaya başladıktan sonra arıza veriyor ve 4 ile 6 (hızlı ve kristal) ledleri yanıp sönüyer. acaba ne demek istiyor yardımcı olursanız sevinirim...

ali ustam bi yardımcı olur musun...

LL 65 aristonların 4 ve 6cı ışıklar flaşlıyorsa ısıtmaya giremiyor hatasıdır kartınızdaki role ya açık devre yada komut gelmiyor.
kartınızı onarma veya degiştirme yoluna gitmelisiniz.

selam forum dosları ben buraya yeni üye oldum güzel bir forum sizden bir ricam olacak indesit çamaşır makinası var w83 model müşteri makinanın elektronik kartını sökmüş kablo soket bağlantılarını not almamış bukonuda bilgisi olan arkadaşlar yardı şimdiden teşekkürler

selam forum dosları ben buraya yeni üye oldum güzel bir forum sizden bir ricam olacak indesit çamaşır makinası var w83 model müşteri makinanın elektronik kartını sökmüş kablo soket bağlantılarını not almamış bukonuda bilgisi olan arkadaşlar yardı şimdiden teşekkürler

W 83 2 çeşit kart kulanıldı sizinki hangisi? büyük kartmı küçük kart?
Linki açıp inceleyin tüm cevaplar bu dosyada

https://www.kontrolkalemi.com/forum/attachment.php?attachmentid=6368&d=1238935557

Son düzenleme:
yokmu alı ustam sema

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba bende indwsit w83 çamaşır makinası var program düğmesi sürekli dönüyor
ne yapmam lazım (tamirci çağırmak haricinde :))

teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri