Arduino IOT Cloud Bağlantı Hatası Alıyorum

NodeMCU kullanarak proje geliştirmek istiyorum ama Arduino IOT Cloud`da bağlantı hatası alıyorum. Yazılımı kendim yazığımda bağlantı problemi yok ama Arduino IOT Cloud`da bağlantı kurulmuyor. Bilgisi olan yardımcı olabilirmi?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
ESP32, ESP8266 mı kullanıyorsunuz?

Merhaba, bende esp8266 nodemcu 12e mevcut tüm ayalarları yapıyorum sistemde online gözüküyor fakat açma/kapama komutu gönderdiğimde pinlerden her hangi bir tepki alamıyorum. Seri port ekranında açma/kapama komutları gözüküyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

"Merhaba, bende esp8266 nodemcu 12e mevcut tüm ayalarları yapıyorum sistemde online gözüküyor fakat açma/kapama komutu gönderdiğimde pinlerden her hangi bir tepki alamıyorum. Seri port ekranında açma/kapama komutları gözüküyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?"

Kodu yayınlayabilirmisiniz?

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri