Arduino ile az kablo ile çoklu kontrol

Merhabalar. Arduino ile uzaktan motor kontrolü yapmak istiyorum fakat bulduğum cihazın birçok butonu olmasına rağmen çok az kablo çıkışı var. Bu şekilde kontrol sağlanabilir acaba ?
Yani 10 tane buton var ama sanırım 4 tane kablo çıkışı var. Acaba kombinasyon tarzında bir çıkış mı verecek bu ürün? Ürünü henüz satın almadım çalışabilirliğinden emin olamadığım için.
20200328_183850.png

Resimdeki cihaz müzik sistemi ile mi alakalı çünkü ses ve telefon kontrolü simgeleri mevcut butonlarda ürün linkini atarsanız daha dogru bir yanıt alırsınız
Resime şöyle bi bakınca enerji beslemesi hoparlör çıkışı(buton üzerindeki simgelerden yola çıkarak) olark yorumlayabilirim

Resimdeki cihaz müzik sistemi ile mi alakalı çünkü ses ve telefon kontrolü simgeleri mevcut butonlarda ürün linkini atarsanız daha dogru bir yanıt alırsınız
Resime şöyle bi bakınca enerji beslemesi hoparlör çıkışı(buton üzerindeki simgelerden yola çıkarak) olark yorumlayabilirim
Evet resimdeki cihaz müzik sistemi ile alakalı, daha dogrusu teybin kontrolünü direksiyondan yapmak için kullanılan bir kumanda. Ama ben bu kumandanın sadece birini aracımın direksiyonuna takarak arduino kontrollü hız sabitleme yapmayı düşünüyorum.

Link

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Geri