arcelik 3340f kart arizasi

f1hakkinen

Üye
arkadaslar merhaba,
arcelik 3340f makinamizin anakarti 2 yil once degisti, dune kadar gayet duzgun calisiyordu. ancak dun makina calisirken sigorta atti ve cihaza baktigimda durulama isiginin yanip sondugunu gordum. kapagi sokup baktigimda kartin durumu bu sekildeydi. gorunurde 2 transistor patlamis, yanindaki direnc saglam.

GXazqwr.jpg

patlayan transistorlerin uzerindeki rakam ve harfler net okunmuyor. bir satirda 508 ile biten yer var. bir elektronikciye bugun karti gosterdim, bu transistor S03 , zor bulursun falan dedi.
sonuc olarak, transistorleri kendim temin edip degistirerek karti test etmek istiyorum.
olmaz ise, daha once karti aldigim kisi yeni kart gonderecek. sizden ogrenmek istedigim sey, sigortanin neden attigiyla ilgili. ayni seyin tekrarlanmamasi icin onlem almak istiyorum.
yardimlariniz icin tesekkur ederim.
saygilar...

kapı kilidinizi ve de su tahliye pompasının soketinin olduğu kısım patlamış..kapı kilidinin bozuk olma ihtimali yüksek..

arkadaslar kapi kilidi ve anakart degisimi yaptik. makina canavar oldu:)

Merhaba aynı sorunu biz de yaşıyoruz şu an kart yanmış yapmaya çalıştılar olmadı yeni kart bulunamadığını söylediler. Size kartı temin eden kişinin numarasını paylaşabilir misiniz lütfen?

Merhaba aynı sorunu biz de yaşıyoruz şu an kart yanmış yapmaya çalıştılar olmadı yeni kart bulunamadığını söylediler. Size kartı temin eden kişinin numarasını paylaşabilir misiniz lütfen?
Makinenin markası modeli nedir ?

dm den size mesaj attım bana ulaşın yardımcı olayım.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri