Aracın aküsü bitiyor

beni bir yetde etiketlemişsinde göremiomki mesajı
300 mA kaçak akim ile oto aküsü boşalıyormuş reis .

Sende mi Brütüs diyesim geldi , konuyu baştan okumadan son mesajdan cevap yazmakta tam bir bomba olmuş.

Sende mi Brütüs diyesim geldi , konuyu baştan okumadan son mesajdan cevap yazmakta tam bir bomba olmuş.
yav baba yok oudum ama arkadaş bizden ilerde . çoğumuzda onu ölçebilecek alett yok bile . olsa bile nasıl ölçeceğimizi bilemeyiz. bende fluke var 4 20 ma sensörleri ayarlarken zorlanıyorum ..düşün yani . şimdi ben ne cevap yazayım bu arkadaşa .

yav baba yok oudum ama arkadaş bizden ilerde . çoğumuzda onu ölçebilecek alett yok bile . olsa bile nasıl ölçeceğimizi bilemeyiz. bende fluke var 4 20 ma sensörleri ayarlarken zorlanıyorum ..düşün yani . şimdi ben ne cevap yazayım bu arkadaşa .
Sana yazmadım mesajımı servet baba . Sana ayar vermek kimin haddine :) Sahibi cevap yazdı.

Usta basmıyorsa kopyala yapıştır beya:D

Basmayan k aklıma şu fıkrayı getirdi;
Temel askerden Cemal'e meptup yazmış para istiyor,
Cemal'de cevap yazıyor,
Temel para istemişsun ama tam da zarfi kapatmişidum içine para koyamadum.🤣

Araç neydi, bagaj ya da torpido lambası açık kalıyor olabilir mi?
Kontrol ettim, malesef kaçağı tespit edemiyorum.

Aküden direkt bağlı bütün elemanları tek tek söküp kontrol ettim ancak hiçbirinde amper değerinde düşüş yaşanmıyor.

Araç markası nedir? Megane 2 olan bir arkadaşın da böyle bir sorunu vardı. Önce akü arızalı deyip değiştirdiler düzelmedi. Sonra kısa mesafe kullanım dediler. Ben ölçtüğümde kaçak akım var mı diye araç kilitlendiği zaman uyku moduna giriyor ve neredeyse akım çekmiyordu. Acaba araç uyku moduna girmiyor mu? Akünün artı ucundan kaç kablo çıkıyor. Hepsini sırayla söküp ölçüm yapabilirsiniz. Varsa kaçak akım hangi grupta olduğunu bulmuş olursunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri