arçelik bulaşık makinesi su aldıktan sonra yıkamaya geçmiyor?

Herkeze Merhaba. daha önce yazdığım üzere bulaşık makinesi suyu aldıktan sonra çalışmaya geçmiyordu. Makinayi 2 ay boyunca sıkıntısız tek bir programda çalıştırdım başka programı almadım. Fakat Geçenlerde otomatik yıkama programından ekonomiye aldığımda tekrar aynı sıkıntı baş gösterdi. makine suyu alıyor tam yıkamaya başlayacağı evrede suyunu tekrar boşaltmaya başlıyor veya boşaltmadan bekliyor ben arızanın anakartta olduğunu düşünüyorum anakart tamiri mümkünmüdür Ankara'da tamir yapan yerlerden Bilginiz var mıdır.sizce ne yapayım? Makuneyimu yenileyim?

Marka model arçelik 92100 pfı
Eski konudan baktım.

Yeni bir makine, emekli edilecek makine değil, direkt yetkili servisi çağır, üzmezler hocam.

Arçelik 6045EG bulaşık makinesi programlama yapıldıktan sonra ön yıkama işlemini tamamlıyor su almada bir problem yok fakat yıkamaya geçince ön yıkama+yıkama+başlat düğmeleri yanıp sönüyor ve bir türlü devreye girmiyor. Sıkıntı ne olabilir?
4E783BBB-D1EA-4DE2-8CC3-DF3BF1DA20CD.png

Arçelik 6045EG bulaşık makinesi programlama yapıldıktan sonra ön yıkama işlemini tamamlıyor su almada bir problem yok fakat yıkamaya geçince ön yıkama+yıkama+başlat düğmeleri yanıp sönüyor ve bir türlü devreye girmiyor. Sıkıntı ne olabilir?
4E783BBB-D1EA-4DE2-8CC3-DF3BF1DA20CD.png
Ntcyi kontrol edin.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri