Arçelik, Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinaları Test Programı

6084 Modeli Fusion yeni segment Sınıfında ürünler Test programı genelde ayndıdır size ne hakkında bilgi gerekli?

benim ewdeki makinenin modeli bu sadece bilmek istedim gerçi cihazım garantili ama sonuçta arıza yaptığında garantisini bozmayacak şekilde giderebilmem konusunda bu bilgiler yardımcı olursa yetkili servislerin zamanını çalmamış olurum bana geleceklerine daha ihtiyacı olan birinin işini yaparlar diye düşündüm;)

bu arada memleketim eskişehire selamlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
O zaman sizi ilgilendiren kısaca notlar verebilirim..

* Hata kodu 1 ve 3 nolu yardımcı fonksiyonlara uzun süre basılarak görülebilir.

* Durulama Işığı Flash yapıyorsa Su kesik / Su alamıyor uyarısıdır ..

*"Ön yıkama" ve "Hızlı Yıkama" tuşlarına aynı anda basarak girilir veya çıkılır.
Çocuk kilidine girince ekranda " C_: on" görülür, çıkınca " C_: OFF" görülür.

Ve display ekranda Görebileceğiniz Hata kodlarının anlamları

iyi günler dilerim

çok teşekkür eder, sizede iyi günler dilerim :)
Ben endüstriyel ürünlerle ilgili ve ağırlıklı olarak çalıştığım için ew tipi ürünlere sizin kadar yakın değilim. ama her zaman paylaşım yanlısıyım... ;)

5900 e çamaşır makinası E7 arızası veriyor.test yaptım problem çıkmadı.durulama+sıkma proğramını seçiyorum 18 dakikada su boşaltıyor.17.dakikada E7 arızası veriyor.sıkma proğramında bu arızayı veriyor.pompa motorunu temizledim bozuk para çıktı çok fazla.bu sebep olabilirmi?yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
5900 e çamaşır makinası E7 arızası veriyor.test yaptım problem çıkmadı.durulama+sıkma proğramını seçiyorum 18 dakikada su boşaltıyor.17.dakikada E7 arızası veriyor.sıkma proğramında bu arızayı veriyor.pompa motorunu temizledim bozuk para çıktı çok fazla.bu sebep olabilirmi?yardımcı olursanız sevinirim.

E7 hatası program şalteri hatasıdır muhtemelen program salterinin elektronik kartında sorun var program şalterinizi veya makinayı pgs tamircinize (murat'a) götürün işiniz çözülecektir

slm arkdaşar bende d5081bs anakart var 3 adet paça patlatmış değerlerini okuyamıyorum büyük ihtimalle kapı otomatiği şeması veya çıkması olan varsa rp101-vr101-r102 deki parcaların değerleri lazım yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler..

Merhabalar acil yardım lütfen beko 2518 cf çamaşır makinasında sadece kapak ışığı yanmakta olup fonksiyon ledleri ve display yok .yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler:

Merhabalar acil yardım lütfen beko 2518 cf çamaşır makinasında sadece kapak ışığı yanmakta olup fonksiyon ledleri ve display yok .yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler:

konuyu araştırınız. Bu konu da forumda defalarca bilgiler verildi

Günaydın. Sabah uyanınca akşamdan çalıştırdığımız makinanın E03 arıza kodu verdiğini ve suyu boşaltmadığını gördüm. Forumda arama yaptım ama yabancısı olduğum için bulamamış olabilirim.

Bu tatil gününde yardımcı olacak varsa çok sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,604
Kullanıcılar
450,606
Son üye
csancar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri