Arçelik, Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinaları Test Programı

Motor kömürlerinizi kontrol ediniz .Bir tekinin baskı yayı yanık kömür ikiye ayrılmış

yardımlarınız için tekrar teşekkur ederim arızayı buldum. kapı kilidi kapı kilitlenıyo gozukuyo ama devre tamamlamadığı ıcın sıkma yapmıyo kılıdı değiştırdım sorun cozuldu.

böyle bi makineyi çalıştırabilmek ne kadar mutlu eder insanı :) tebrik ederim

beko camasır makinası d5081b sıkmaya geldimi lambaları sönüp makina kapanıyor dest programını calıştırdım sıkmada hata verdi sıkmaya getirip resetledim ssıkmada sıktı 40 derece bamukluya getirip calıştırdım 15 dakka calıştı ve sıktı yeniden calıştırdım ve sıkmaya gelince eskisi gibi oldu lambaları söndü sıkmaya gelince yardımlarınızı bekliyorum tesekkürler saygılar

Dengesiz yük kontrol sistemi makine içindeki çamaşırın dengesiz dağılımına bağlı olarak sıkmayı önleyebilir.
Eğer çamaşırları tekrar sıkmak isterseniz:
1. Daha önceden makinenizde olan çamaşırları yeniden düzenleyin.
2. Sıkma+Pompa programını seçin.
3. Makinenizde sıkma devri ayarı mevcut ise sıkma devrini ayarlayın.
4. Başla/Bekle/iptal tuşluna basın.

selam kaynak arkadaşım benimde diag arkadaşımın sıkıntısına benzer bir sıkıntım var yanlız cihaz arçelik 7103 sj arıza ise cihaz ı atölyeye rulman değiştirmek için aldık rulmanlarını değiştirdik testini yaptık sıkıntı yok müşteriye teslim etmek için son birkez daha müşterinin işyerinde(kuru temizlemeci) çalıştırıp teslim edecektik ki proğam sapıtmış mümkünse bu seri makinaların arıza ve test dökümanını bizlerle paylaşırmısın şimdiden paylaşımıız için teşekkür ederim

selam kaynak arkadaşım benimde diag arkadaşımın sıkıntısına benzer bir sıkıntım var yanlız cihaz arçelik 7103 sj arıza ise cihaz ı atölyeye rulman değiştirmek için aldık rulmanlarını değiştirdik testini yaptık sıkıntı yok müşteriye teslim etmek için son birkez daha müşterinin işyerinde(kuru temizlemeci) çalıştırıp teslim edecektik ki proğam sapıtmış mümkünse bu seri makinaların arıza ve test dökümanını bizlerle paylaşırmısın şimdiden paylaşımıız için teşekkür ederim

http://download.arcelik.com/Download.UsageManuals/7103 SJ.pdf

LİNKİ TIKLATINIZ 7103sj Kullanma kılavuzu

Test ve arıza kotları sabit konularda işlenmiştir sabit konuları inceleyiniz.
Takıldıgınız noktalarda destek verelim.

7103 SJ (EROS) Serisi Çamaşır makineleri

Test Programına Giriş;
* Makinayı 'açma/kapama' anahtarından kapatılır.
* Program seçim anahtarından 'pamuklu' programını seçilir.
* 'başla / bekle / iptal' tuşunu basılı tutarken makina enerjilendirilir. 3 sn içinde 'beklet' ikonu yanıp sönmeye başlar.
* Fonksiyon test programının adımları başlar. 'başla/beklet/iptal' tuşuna basılarak, fonksiyon testi bir adım ilerletilir.
* Isıtma ve sıkma adımında su seviye sensörü hatası varsa adım atlanır.

Sayın bölüm yönetici arkadaşımız alfa romeo ve Sayın paylaşımcı Kaynak arkadaşımıza bu ve bunun gibi paylaşımlarından ve dostane yaklaşımlarından dolayı takdir ve teşekkür eder, hayırlı işler dilerim.

Beko D1 5081 B Çamaşır makinesi arıza kodları ve test programı gerekiyo teşekkürler kolay gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri