Arçelik, Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinaları Test Programı

tamirli kart bunlar . sıfırı yetkili servisde 105 lira. piyasada bunun üzerine koyup 120-140 arası satılıyor.
sağol kaynak peki burası benim memleket imiş telefon edip bizim kartı yaptırmak mı mantıklımı bir de ne fiyat verecek deyermi mi arti demişki NOT;SATIŞ FİYATI,ARIZALI KART İADELİ FİYATTIR. yani bizim kartı alacak yerine kendi kartını verecek bizim kartı tamir edip başkasına satacak bence sormakta fayda var kaça tamir ediyor gerçi deyişen birşey yok gibi benim işime yaramıyacak zaten atılacak ancak tamirlimi almak mantıklı yoksa sıfırmı en azından sıfır örünün bir garantisi olabilir diye düşünüyorum senin düşünce ve görüşün nedir saygılar

Ustalar merhaba
bende de Beko 2313 ces çamaşır makinesi var. son zamanlarda makine yıkamayı 3-4 saatten aşağı bitiremez oldu. özellikle durulama ve sıkma uzun sürüyor. bu esnada başlat/beklet düğmesinin lambası fasılalı olarak yanıyor. Yani yanıp sönüyor. Servis çağırdık motor yada kart olabilir. vs vs zırvalıklar. ortada arızanın hangi parçadan olduğunu söyleyecek bişey yok. Fikriniz var mı? nereden olabilir? tamir edebilirmiyiz? malum makinede eskimeye başladı.

Su giris filtrelerini kontrol edin.Kirlenmis ola bilir.

benim bulaşık makinesi de çok gürültülü çalışmaya başladı neden olabilir acaba?

sELAMLAR Abim.
bu Beko,arcelik de ntc ni yokladikda AVOMETREDE kac OM kostermesi lazim

selamlar müdürüm. ilgili parça aşağıdaki. yeri ise ısıtıcı üzerinde takılı. sadece uçları görünüyor. daha önce de dediğim gibi kart ntc okuyamıyor ama bu ntc arızasından kaynaklanmıyor. makinanın arka kapağını açarsan ısıtıcının üzerinde takılı halde uçlarını görebilirsin.

elektrobeyaz.com da tamirli kart satışı yapıyorlar incele istersen.

BEKO 2313 Ç.M.ELEKTRONİK KART

sELAMLAR Abim.
bu Beko,arcelik de ntc ni yokladikda AVOMETREDE kac OM kostermesi lazim
sıcaklığa göre ölçüm değeri.(kablolar takılı iken ölçüm hatalı olur)
(arçelik beko altus değerleri)
10 derecede 9.5 k ohm
20 derecede 5.9 k ohm
30 derecede 3.9 k ohm
40 derecede 2.5 k ohm
50 derecede 1.7 k ohm
60 derecede 1.1 k ohm
70 derecede 830 ohm
80 derecede 600 ohm
90 derecede 440 ohm

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cok sag olun

sıcaklığa göre ölçüm değeri.(kablolar takılı iken ölçüm hatalı olur)
(arçelik beko altus değerleri)
10 derecede 9.5 k ohm
20 derecede 5.9 k ohm
30 derecede 3.9 k ohm
40 derecede 2.5 k ohm
50 derecede 1.7 k ohm
60 derecede 1.1 k ohm
70 derecede 830 ohm
80 derecede 600 ohm
90 derecede 440 ohm

SELAMLAR;
BEKO D 7081 E
çamaşır makinesinde bir arıza var. makine ilk açıldığında 600 devir ışığı yanıp sönüyor. test modun da açılıp bütün testler yapıldığında sıkma yok ışığı yanıp sönüyor. test bitip makine kapatılıp açıldığında arıza silinmiyor. tekrar aynı şekilde 600 devir ışığı yanıp sönmeye devam ediyor. konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz? teşekkürler.

bu ürün devir ışıkları ile bir arıza bildirimi yapmaz. enteresan bi durum. kontrol kartında ya da gösterge kartında sıkıntı var sanırım.

Forum istatistikleri

Konular
128,325
Kullanıcılar
450,167
Son üye
oygg

Yeni konular

Geri