Arçelik çamaşır kurutma makinası (2772kt) programları

samdu

Üye
Arkadaşlar merhaba kurutma makinasının ana kartı yanmıştı bende servisten yenisini alıp değiştirdim yalnız programları farklı çalışıyor neden olabilir? Teşekkürler

kart ile makine uyumsuzdur. size verdikleri kart makinenize uygun olmadığı için daha önce kullandığınız fonksiyonları göstermeyebilir.

kart ile makine uyumsuzdur. size verdikleri kart makinenize uygun olmadığı için daha önce kullandığınız fonksiyonları göstermeyebilir.
Ustam teşekkür ederim. Halbuki Ana kartı götürdüm bundan istiyorum dedim

Ustam merhaba, kartı aldığım servis ile görüştüm kartın doğru olduğunu söylediler sorun ne olabilir? Teşekkürler

Ustam merhaba, kartı aldığım servis ile görüştüm kartın doğru olduğunu söylediler sorun ne olabilir? Teşekkürler
Bazı üreticiler aynı kartı diğer markalarında da kullanır. Tasarımdaki farklılıklar için dip switch kulanarak bunu yapar ve 180 derece kartı döndürerek. Misal Bosch Siemens Profilo aynı kartin dip svic kombinasyonunu eski kart ile aynı yaparak kullanmak mümkün hale geliyordu.

Bazı üreticiler aynı kartı diğer markalarında da kullanır. Tasarımdaki farklılıklar için dip switch kulanarak bunu yapar ve 180 derece kartı döndürerek. Misal Bosch Siemens Profilo aynı kartin dip svic kombinasyonunu eski kart ile aynı yaparak kullanmak mümkün hale geliyordu.
Ustam ben bunu nasıl yapabilirim?

Ustam ben bunu nasıl yapabilirim?
Eski kart elinizde değil mi, işte onun üzerindeki sviç dizilişini yeni kartta aynı yapın. Tabi bundan varsa sözüm geçerli.

1615985808934.png

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri