ARÇELİK T1311 F FIRIN ISITMA PROBLEMi

düne kadar çalışan fırın bir anda çalışmaz oldu.Fırının fan motoru çalışıyor
ısıtıcının derecesini yükselten anahtarda çalışıyor
elektronik olan kafayla bir alakası olabilir mi?
kablolarda bir sorun yok ben kafadan şüpheleniyorum ama
e.kafanın fırınla bir ilgisi var mı ? durdurmaktan başka

evet hocam saat kısmından bahsediyorum bu konu hakkında bir bilginiz var mı ?
varsa yardımcı olursanız sevinirim...

öncelikle elektronik saate sahip olan tüm fırınlarda ısıtma yapan rezinstanslar saat üzerinde bulunan şalterden enerjilerini tamamlarlarlar..
elektronik saat ya programlanarak yada bir tuş vasıtası ile devre dışı bırakılarak rez. çalışması sağlanır genelde...

sizin bakacağınız yer yukarıda verdiğiniz doneler le alfa romeo nunda dediği gibi komitator adını verdiğimiz çoklu kumanda şalterine bakmak olacaktır...
saygılar
hakan

verdiğiniz cevaplar için hepinize şimdiden tşkr eder herkesin bayramını kutlarım.....

merhaba,
Arçelik 1501 t fırın saat gitti ışıkları yanmıyor fırının ısı düğmesinin ışığı yanmıyor program düğmesinin ışığı yanıyor. sorun ne olabilir. sigortsı falan mı atmıştır?
yardım lütfen

merhaba arçelik fırın 9641 ydg iki bölmeli fırınım var bu sabah alt bölmedeki bölüm çalışmadı.
Durum fanı çalışıyor,ışık yanıyor ısıtma yapmıyor.
Garanti süresi bitti servisler pahalı acil yardım lütfen.

merhaba arçelik fırın 9641 ydg iki bölmeli fırınım var bu sabah alt bölmedeki bölüm çalışmadı.
Durum fanı çalışıyor,ışık yanıyor ısıtma yapmıyor.
Garanti süresi bitti servisler pahalı acil yardım lütfen.
Acil yardım da ne arkadaş biz mi tespit edeceğiz, söküp takmak elden gelmiyorsa burda işin ne? Kapağı çıkar ölç kafan karıştığı noktada sor rezistans (sorun bundaysa) alt üst gücü belli kitapta yazar ona göre ararsın.

Arıza olarak durumu anlattım sadece arıza hakkın parça alacağım azar gibi cevap vereceksen hiç verme by lent. arkadaşlar çift bölmeli fırın alt bölmesi fan çalışıyor ayar düğme ışığı yanıyor ama ısıtma yok sorun bu.

Forum istatistikleri

Konular
128,493
Kullanıcılar
450,471
Son üye
maximilitan

Yeni konular

Geri