Analog Termostat Sorunu

gkhasan10

Üye
Elimde Bir Adet Analog termostat bulunmakta. yaptıgım kulucka makınasına sorunsuz sekılde bagladım.. tek eksık termostat devreyi 38 de kapaması gerekıyor sorun yok kapatıyor ama 36 cıvarında acmasını ıstıyorum ve acmıyor 33 gıbı derecelerde devreyı acıyor.ben bu yaklasık 5 derece sapmayı en aza yaklasık 1-2 dereceye nasıl dusurebılırım bır yol varmı.. Lütfen dijital termostat kullan demeyın. İlçede Bi abi var onun butun makınaları analog o nasıl yaptı merak konusu. sizden yardım ıstıyorum hocalarım abılerım sımdıden tesekkurler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bahsettiğiniz kişinin belirttiğiniz ayarlarda açıp kapadığını ne biliyorsunuz? O kişinin termostat markasına bakın ondan temin edin, dijital istemiyorsanız daha hassas başka analog almanız gerekli yani evet maliyet demek.

analog termostatta her zaman hata payı vardır illaki size daha hassas bir şey lazım ise dijital kullanın çok pahalı bir şey değil sonuç olarak kuluçka makinasında kullanıyorsunuz dijital bu iş için fazla maliyet değil en fazla 100 TL bir şey sonuçta burdan para kazanıyorsunuz

Forum istatistikleri

Konular
128,187
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri