Altivar 312 Hız Kontrol Cihazım OSF Hatası Veriyor

kafmer

Üye
slm benim alivar312 hızkontrol cihazım osf hatası veriyor bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı ne yapmalıyım

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
"aşırı hat gerilimi yada kesintili hat gerilimi " besleme enerjisini kontrol etmek gerekiyor

besleme gerilimini ölçtüm sorun bulamadım ama bu aralar sorun yapmıyo. yinede tşkürederim ilginiz için
biricam olcak sizden ,siemens G110,hızkontrolcihazını sağsol nasil çalıştırabilirim acaba ,1,den 10,a,kadar klemens kanalları var,sağsol anahtarla cihazı nasil sag sol çalıştırabilirm.

bende böyle hata var 220 volt ile çalışıyor fazı normal ama bir türlü çözemedim elektronikçiye götürdüm kondastörler ömrünü bitirmiş dedi değiştirdi ama hale hata veriyo nedendir acaba

baktım nötr de sıkıntı yok ama fren direnç var ondan şüphelendim sup menüsünden lhs parametresine baktım besleme voltaj 230 iken sürücü dur kalk yaptıkca 240 250 arası değişti dur kalkı hızlandırdıkça 270 kadar çıktı söktüm tekrar elektronikçiye götürdüm bakalım sonuç ne olacak doğru yoldamıyım bilmiyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri