Alphacam 7 ile G-code yaratmak...

İlginiz İçin Teşekkürler, Nasıl Sorup Nerden Başlayacağımıda Bilmiyorum Çizgiye Bıçak ve Yol Atayıp Kodları Almak Niyetim Ama Yazabildiğim Kadar Kolay Bir İş Değil Bana Göre :S Mesela Bu Ön İzleme Penceresini Hala Görebilmiş Değilim Programda Bıçağı Atıyorum Bıçak Yolu Sekmesi Aktif Olmuyor Bunu Öğrenebilmek İçin Sizi Sıkboğaz Etmekte İstemiyorum Fakat Spline Çizgilerin Uzunluğuna Bağlı Olarak 70/80 ve Daha Fazla Noktanın x,y,z koordinatını deftere tek tek yazıp daha sonra tek tek programa girmekte canımı sıkmış bir durumda :S

İlginiz İçin Teşekkürler, Nasıl Sorup Nerden Başlayacağımıda Bilmiyorum Çizgiye Bıçak ve Yol Atayıp Kodları Almak Niyetim Ama Yazabildiğim Kadar Kolay Bir İş Değil Bana Göre :S Mesela Bu Ön İzleme Penceresini Hala Görebilmiş Değilim Programda Bıçağı Atıyorum Bıçak Yolu Sekmesi Aktif Olmuyor Bunu Öğrenebilmek İçin Sizi Sıkboğaz Etmekte İstemiyorum Fakat Spline Çizgilerin Uzunluğuna Bağlı Olarak 70/80 ve Daha Fazla Noktanın x,y,z koordinatını deftere tek tek yazıp daha sonra tek tek programa girmekte canımı sıkmış bir durumda :S

Sıkıntı yok mesaj kutuna bakarsan yardımcı olabilirim.

İletişim Kurabilmekte Mümkün Olmuyor :) Biraz Bekleticem :S

Almış Olduğum Uyarı Bu Cin45VB.exe İle İlgili Bir Kaynakta Bulamadım.

Buda Almak İsteyipte Alamadığım Kodlar :)

Sorun Çözüme Ulaşmıştır Can Sıkıcı Olsada..

Makinanın Post Processi İçerisindeki Komutlarda run; C:Cin45VB.exe Satırını Silerek Çözüme Ulaştım , Kodları Çıktı Alabiliyorum Artık İlginiz İçin Teşekkürler ramerturk

iyi günler iyi çalışmalar.

alphacam ın mach3 için post dosyası lazım. bir kaçtane buldum ama pek de memnun değilim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

alphacam ın mach3 için post dosyası lazım. bir kaçtane buldum ama pek de memnun değilim.

Ben kendi makinamız için olanı kullanıyorum sonra G-Code lardan edit yapıyorum.
Malesef onu veremem.

Ama senin kullandığın postu düzenlemene yardımcı olabilirim belki. Alpacam postu edit edebilirsin.
Tabiki yedeklemeyi unutma!!!

Forum istatistikleri

Konular
128,213
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri