alarm sistemlerinde merkez haberleşmesi

ademco.com adresinde vardı bir aralar

Arkadaşlar,
Bir alarm bilgisini cep telefonuna mesaj olarak nasıl gönderebiliriz? Cevap için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ben ahm'de çalışıyorum. bu soruyu neden soruyosun ?

Ben ahm'de çalışıyorum. bu soruyu neden soruyosun ?

ahm ci abi sanada pat diye bilmem kaç kodundan olmayan zon, olmayan abone gelmiyormu ben bunların 110 yangın tamam 119 ne yada neye göre sınıflandırmıslar bunları merak ettim tam türkçeye çevirilmiş kaynagına ulasmak istiyorum

sayın üstadım kaynak paylaşabilirsiniz ingilizcesi var bende de biraz daha okunur anlasılır olanı varmı diye baktım

saygılar:)

Sayın dogalyusuf bu konuda mesajlarınızla insanları paylaşımcı olmaya davet ediyorsunuz. Bence siz elinizdeki ingilizce kaynağı paylaşarak bu paylaşıma başlayabilirsiniz.

Sayın dogalyusuf bu konuda mesajlarınızla insanları paylaşımcı olmaya davet ediyorsunuz. Bence siz elinizdeki ingilizce kaynağı paylaşarak bu paylaşıma başlayabilirsiniz.

dikkatli bakarsan forumda ben de paylaştım abi

iletışım formatları yazılıma gore değışır değişmiyen bır iletışım formatı önereyım telefonlarda kullanılan DTMF formatı bu konuyla ilgılı nette bırçok yazı var bulamazsan yardımcı olurum şuan benım bu formatla çalıştırdığım bır kumanda cihazım var piyasada cep telefonuyla sulama motorları kontrol cıhazı bu format mukemmel sorunsuz telefonla veya RF (radyo frakansında mukemmel )

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri