Aktif Subwoofer

ben 2000w ampfi ile ugrasıyom ama tlf için 20w lazım ve bos zamanım yok 2000w ugrasıyom tum zamanımı yarısı biiti devresini isteyen varsa link atsın ::)

salih-448 ' Alıntı:
Ustad Devre şemeları

.......devre DenenmİŞtİr.....
ısı Çok Fazla OlduĞundan Entegreyİ Mutlaka BÜyÜk Bİr SoĞuyucuya BaĞlayınız.

Salih Bey bu devrenin besleme voltajı nedir şema üzerinde göremedim. İlginiz içinde ayrıca teşekkürler.

Tda 7294 İÇerİsİnde mosfetler bulunan bİr anfİ entegresİdİr ve bellİ bİr isiya ulaŞtiĞinda otomatİk olarak kendİsİnİ devreden Çikarir.İyİ bİr soĞutucuyla Çok temİz bİr ses alabİlİrsİnİz,tabİkİ besleme kaynaĞiniz İyİ regÜle edİlmİŞ olmali.

mordow ' Alıntı:
ben 2000w ampfi ile ugrasıyom ama tlf için 20w lazım ve bos zamanım yok 2000w ugrasıyom tum zamanımı yarısı biiti devresini isteyen varsa link atsın ::)
üstadım sayfaya bi şema şekil koyda bi inceleyelim

tda 7294 de distorsiyon fazladır.Bunun yerine lm 4780 kullanabilirsin.Paralel modda kullanırsan istediğin sonucu elde edersin

elfelektronik ' Alıntı:
Tda7294 8 Ohm'da 100W, 4 Ohm'da yaklaşık 140W civarında Müzük gücü üretebilir. Ama bu devrede hernedense 82W yazıyor. Ama ne olursa olsun en kaliteli ve en Güçlü çıkış entegrelerinden biridir, Başarılar...

30cm bir wooferi entegre anfi ile kaç watt değerinde bir güçle besleyebiliriz ?Hoparlörlerde Rms leri devasa büyüklükte orantısız yazdıklarından bu sorunun cevabını merak ediyorum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri