Aklınız Elektrikli Battaniyenizde Kalmasın :)

hocam bu projeyi pbp de nasıl yapabilirim?

ben asm de çalışmıyorum.pbp de de çooooook yeniyim.

devre çok guzel çok orjinal. bende evde kurmayı düşünmüyor değilim.
ama direk devreyikurup hexi pic'e atmak bana beleşcilik gibi geldi bir an. sizce de oyle değil mi? en azından ne yaptığımı bilirsem bir fikrim olur diye düşündüm yardımcı olursanız sevinirim....

Emeğine sağlık kardeşim,fakat bu işlemi pirize takılan 24 saat 15 dakikalık dilimlerle ayarlanabilen bir zaman saati ilede yapılabilir.Bu tür uygulamalar genelde dogalgaz kombilerinde kullanılıyor.Sizlere kolay gelsin iyi akşamlar

arkadaslar huseyın beyın demıs oldugu gıbı prıze takılan ayarlanabılır zaman saatlerı var.ıstedıgınız zamanlara ayarlayabılıyorsunuz.dıjıtal ve analog olarak bulunuyor pıyasada.fıyatıda oldukca uygun.ben yıllardır bu yontemı kullanıyorum.gece rahatsız olmadan sureklı yatagım sıcak oluyor.sızlerede tavsıye ederım

arkadaşlar battaniyeye dahil edilecek bir termostat ile bence pic e giriverseniz ayarınıda 30 derece yapsanız hem terletmez ozman

hocam bu projeyi pbp de nasıl yapabilirim?

ben asm de çalışmıyorum.pbp de de çooooook yeniyim.

devre çok guzel çok orjinal. bende evde kurmayı düşünmüyor değilim.
ama direk devreyikurup hexi pic'e atmak bana beleşcilik gibi geldi bir an. sizce de oyle değil mi? en azından ne yaptığımı bilirsem bir fikrim olur diye düşündüm yardımcı olursanız sevinirim....

Dostum bende hiç pbp bilmiyorum işte :D başlayacam bir türlü zaman bulamıyorum , daha kolay olduğunu söylüyorlar ki doğrudur işte dediğim gibi fırsat bulamıyorum oturup çalışmaya. Kod dönüştürücüleri bir araştırsan onlarla birşeyler yapamazmısın? ya da kap bi tane assembly pic kitabı 1 haftada assembly tamam :)

Emeğine sağlık kardeşim,fakat bu işlemi pirize takılan 24 saat 15 dakikalık dilimlerle ayarlanabilen bir zaman saati ilede yapılabilir.Bu tür uygulamalar genelde dogalgaz kombilerinde kullanılıyor.Sizlere kolay gelsin iyi akşamlar

Öncelikle teşekkür ederim , şimdi şöyle anlatayım , ben o zamanlayıcıların ucuzunu bulamıyorum bir türlü :D bulduklarım 25-30 tl'den aşağı değil bende pic'imi zamanımı kendim ayarlayıp ( iş az uzasa da ) daha ekonomik yapıyorum :D

birazdaha sınırları zorlasak :)

bir sıcaklık entegresı ile ısıyı sabıt tutsak. ve dimmerlesek :)

Dostum bende hiç pbp bilmiyorum işte :D başlayacam bir türlü zaman bulamıyorum , daha kolay olduğunu söylüyorlar ki doğrudur işte dediğim gibi fırsat bulamıyorum oturup çalışmaya. Kod dönüştürücüleri bir araştırsan onlarla birşeyler yapamazmısın? ya da kap bi tane assembly pic kitabı 1 haftada assembly tamam :)

olmadı öyle yapsam iyi olcak =)
yoksa pic ile yapılcak proje çok ama pbp de örnek yok :D

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri