Akülü Araba Hakkında

Dady shark

Üye
Merhaba. Oğlumun bir akülü arabası var ve aküsü artik ömrünü tamamladığı için yenisini aldım montajlarım.buraya kadar bir sorun yok ama aracın hem kendi hem oğlan biraz ağır olunca araba baya yavaş gidiyor. 12v 7ah akümüz var kartı12v, iki adet motorumuz var bunlar 6v. Motorları 12v olanlar ile değiştirmem sizce bir fayda sağlar mı?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba. Oğlumun bir akülü arabası var ve aküsü artik ömrünü tamamladığı için yenisini aldım montajlarım.buraya kadar bir sorun yok ama aracın hem kendi hem oğlan biraz ağır olunca araba baya yavaş gidiyor. 12v 7ah akümüz var kartı12v, iki adet motorumuz var bunlar 6v. Motorları 12v olanlar ile değiştirmem sizce bir fayda sağlar mı?
Bir arkadaşım deneyip, verim aldığını söylemişti.

Arkadaşlar benim akülü arabanın 20sn çalışıp SONRA elektrik kesiyor 10sn sonra da geri geliyor anlayan birine gösterdim aküden dedi akü aldım gene düzelmedi yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri