AFFERİN BE DİYEMEDİKLERİNİZ

Bundan ortalama 100 yıl önce yaşadıgımız bu günleri, o günlerde görüp( onuncu yıl nutku) ile bizleri uyaran.

Bir bayrak altında ulus olmamızı sağlayan .

Demokratik,Laik ,sosyal,Hukuk devletimizi ve Cumhuriyetimizi kuran.

Medeni ülkeler seviyesine gelebilmemiz için gerekli tüm devrimleri çok kısa bir dönemde yapan, uygulayan.

Aynı cografyada farklı kültürleri tek bir bayrak altında toplayan , ileri görüşlerinden dersler alıp yaşadıgımız topraklarda birlik beraberik vede kardeşçe yaşamamızı sağlayan .

Ulu Önderimiz ''MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜMÜZÜ'' rahmetle anıyorum

burada siyaset nerede ?

arkadaşlar öküz altında buzağı aramanın gereği yok diye düşünüyorum.

Hani siz elektrik dükkanı açmışsınızdır da, hergün 8-10 müşteri içeri girip sizden "musluk" ister ya... Bir süre sonra dayanamayıp musluk da getirirsiniz ya... Müşteri bu...;)

Bizde; siyasi tartışma forumu olma yolunda, son sürat ilerliyoruz galiba.:D

Son düzenleme:
Hani siz elektrik dükkanı açmışsınızdır da, hergün 8-10 müşteri içeri girip sizden "musluk" ister ya... Bir süre sonra dayanamayıp musluk da getirirsiniz ya... Müşteri bu...;)

Bizde; siyasi tartışma forumu olma yolunda, son sürat ilerliyoruz galiba.:D

Sn. Mardahan;

Buranın siyasi forum olabilmesi için en başta bu forumun adının değişmesi gerekir. Buda şu anlama geliyor ki Kontrolkalemi.com asla siyasi tartışmaların yapılabildiği bir forum olmayacaktır.

Bu mesaj biraz sert oldu ancak herkesin bu konuda ne kadar hassa olduğumuzu anlaması gerekir.

Sn. Mardahan;

Buranın siyasi forum olabilmesi için en başta bu forumun adının değişmesi gerekir. Buda şu anlama geliyor ki Kontrolkalemi.com asla siyasi tartışmaların yapılabildiği bir forum olmayacaktır.

Bu mesaj biraz sert oldu ancak herkesin bu konuda ne kadar hassa olduğumuzu anlaması gerekir.

Sn yönetici; "elektrikçi dükkanında musluk satmak ne kadar abesse, burada siyaset yapmak da o kadar abestir" kestirmesini ben dolaylı olarak anlatmak istemiştim. Sanırım siz de çok gerginsiniz... Ya da ben kendimi ifade edemedim... O smilelar o yüzdendi...

Burada sadece mesleki konuları "üslup" ve "terbiye" sınırları içinde sonuna kadar tartışalım.
Terbiyesizlik yapanların da "ağzının payını verip" aramızdan çıkaralım...

Sizin de dediğiniz gibi, agrasif olmadan, düşünerek yazalım...

Elektrikçiler biraz huylu insanlardır. Çabuk parlayıverirler ama akılları ve sağduyuları sayesinde doğruya çok çabuk ulaşırlar...
("elektrikçiler nasıl insanlardır " diye bir anket mi yapsak aramızda;) )

Sn yönetici; "elektrikçi dükkanında musluk satmak ne kadar abesse, burada siyaset yapmak da o kadar abestir" kestirmesini ben dolaylı olarak anlatmak istemiştim. Sanırım siz de çok gerginsiniz... Ya da ben kendimi ifade edemedim... O smilelar o yüzdendi...

Burada sadece mesleki konuları "üslup" ve "terbiye" sınırları içinde sonuna kadar tartışalım.
Terbiyesizlik yapanların da "ağzının payını verip" aramızdan çıkaralım...

Sizin de dediğiniz gibi, agrasif olmadan, düşünerek yazalım...

Elektrikçiler biraz huylu insanlardır. Çabuk parlayıverirler ama akılları ve sağduyuları sayesinde doğruya çok çabuk ulaşırlar...
("elektrikçiler nasıl insanlardır " diye bir anket mi yapsak aramızda;) )

Ben aslında sadece bir örnek olarak sizin mesajınızın bi kısmından alıntı yapmıştım. Ancak siz mesajınızın geri kalan kısmını sildiğinizden malesefki yazdığım mesaj çok alakasız bir anlam taşımaya başladı.

Bu arada o gülümsemelerin manasını anlamıştım. Aslında bu gün hiç gergin değildim. Ama mesajınızın bir kısmını silmeniz beni gerdi.

Mesajımın bir kısmını sildim. Çünkü "Azrail" nickli yöneticimizle pm yoluyla bu konuyu hallettik.
Silmemin bir diğer nedeni de, sizin -mesajımın o kısmını- alıntılamadan cevap yazmanızdı.

Artık gereksiz olduğunu düşünüp sildim...

Sizi gerdiysem özür dilerim, amacım asla bu değildi...

Ancak şunu söylemeden de edemeyeceğim. ;)
Sanırım tartışma platformların seviyorsunuz benim gibi :)

Dilerseniz yukarıdaki mesajımı eski haline getirebilirim..

Mesajımın bir kısmını sildim. Çünkü "Azrail" nickli yöneticimizle pm yoluyla bu konuyu hallettik.
Silmemin bir diğer nedeni de, sizin -mesajımın o kısmını- alıntılamadan cevap yazmanızdı.

Artık gereksiz olduğunu düşünüp sildim...

Sizi gerdiysem özür dilerim, amacım asla bu değildi...

Ancak şunu söylemeden de edemeyeceğim. ;)
Sanırım tartışma platformların seviyorsunuz benim gibi :)

Dilerseniz yukarıdaki mesajımı eski haline getirebilirim..

Yok sadece haksızlığa tahammül edemem. Gerekirse bir pire için koca bir yorganı yakabilirim.:rolleyes:

Mesajınız bu mesajınızdan sonra bu şekilde kalabilir. :D:D:D:D

Form sitemize siyaset karıştırmayanlara;herhangi bir üyemizin sorununu kendi sorunu kabul edip çözüm arayan üyelerimize;yıllardır sitemizi kurup başarıyla devam ettiren site yöneticilerimize;yeniliklere ve teknolojiye sürekli açık olan tüm elektrik ve elektronikçi meslektaşlarım ile öğrencilerimize tüm kalbimle HELAL OLSUN diyorum.

bizim handa 65 yaşında çay yapan kahve yapan fotokopi çektiren sabah 6 da hanı açan hanıma HELAL OLSUN diyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Geri