aeg ls 207 kontaktör

aeg ls 207 könntaktörün kitini bulabilirmiyiz.kontaktorün üzerinde 220 ac dcye ceviren kıt biz kedimiz 220ac yi dogrulttuk bu sefer voltaj uymadı ac giriyorda dc kac volt belli dğl.orjinal parçası varmıdır.etiketi aeg ls207 E-Nr910-337-

yanlış anlamadıysam kit derken bobinden bahsetmek istediniz herhalde bobin olarak belkı bulabilirsiniz dediğiniz markayı hiç kullanmadım ama sizin demek istediğiniz işi diğer markalarda çok yaptım bunun sonrasında 220 vac yi dc ye çevirdik demişsiniz converterden sonra yani çıkıştaki dc geriliminiz kaç volt çıkıyor ona göre bobin tercihi yapmanız gerekiyor örneğin 24vdc ise o kontaktörün satıcı firmalarıyla iltibata geçip 24vdc bobinlerinin olup olmadığını sorarsınız kolay gelsin...

bobin dc calışıyo kite ac girip dc donup voltajıda bobine kendı veriyor ama kaçvolt veriyor belli değil çunkü kıt cıkış vermıyor

bobin dc calışıyo kite ac girip dc donup voltajıda bobine kendı veriyor ama kaçvolt veriyor belli değil çunkü kıt cıkış vermıyor

kontaktörü söküp bobinine baksan DC kaç voltta çalışıyor ,genelde bobin üzerinde değer belirtir.buna görede uygun ac-dc dönüşümlü güç kaynağı temin edebilirsin.daha kolay olmazmı....

aeg ls 207 könntaktörün kitini bulabilirmiyiz.kontaktorün üzerinde 220 ac dcye ceviren kıt biz kedimiz 220ac yi dogrulttuk bu sefer voltaj uymadı ac giriyorda dc kac volt belli dğl.orjinal parçası varmıdır.etiketi aeg ls207 E-Nr910-337-

aeg genel kataloğunda ls207 E-nr910-337-330 ise BOBİN GERİLİMİ 220 DC ls207 E-nr910-337-320 ise BOBİN GERİLİMİ 220 AC DİR. Umarım yardımı olur.kolay gele........

kare diyotla 220 ac 220 dc ye cevirdik kontaktor gayet güzel cekiyor ama kısa sürede çok ısınıyor 1saat devrede kalsa kesin bobini yanar.bu kontaktor 14 saat devrede kalıyor

elektronikten pek çakmam diyot çıkışına kondansatörde bağlanıyor diye biliyorum onla alakası olabilir..............tam dc doğrultmuyo olabilir.bundan dolayıda bobin ısınabilir........

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,150
Son üye
Sqnax

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri