Acil yardım

IMG-20240121-WA0196.jpg
bazılarını yapamıyorum bu konuda bilgili yardım edebilecek birisi var mı ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Bu aslında irdelenmesi gereken bir sosyolojik vaka . Arka cebine soktuğu cep telefonu ile dünya ve ahirete ait bütün sorunlarını kolayca çözebileceğini sanan , olmayınca da korkunç derecede çirkinleşen bir nesil yetişiyor. Bu konuda yapilan bir inceleme, analiz , araştırma ve bunların sonucu olarak üretilen bir proje var mı acaba ? Yoksa hapı yuttuk .

Bu aslında irdelenmesi gereken bir sosyolojik vaka . Arka cebine soktuğu cep telefonu ile dünya ve ahirete ait bütün sorunlarını kolayca çözebileceğini sanan , olmayınca da korkunç derecede çirkinleşen bir nesil yetişiyor. Bu konuda yapilan bir inceleme, analiz , araştırma ve bunların sonucu olarak üretilen bir proje var mı acaba ? Yoksa hapı yuttuk .

Ayni fikirdeyim.

Bu yeni nesilde bir sorun var. Zamanla nesil farklı bir şekile evriliyor. Saygı yok oluyor. Hep hazıra konma var.

Yeni nesile tavsiyem gidin bir defter kitap açıp ders çalışın. Dersi derste dinleyin. Anlamadığınız noktayı öğretmenlere sorun. Bundan hicbirsey kaybetmezsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,317
Kullanıcılar
450,151
Son üye
YunusTuncel

Yeni konular

Geri