ABB sürücüler topraklama hatası (earth fault 2330) nasıl giderili?

fractal

Üye
selamlar;

elimde 3 adet abb inverter var.hepsinin ortak noktası topraklama hatası vermesi.manueline baktım.motora bak kablolara bak..hic birinde sorun yok.sorun sürücüde.bu hatayı nasıl giderebilirim.sorun nerde olabilir.igbt ler trsitörler power kartı...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
varistörleeer kacırıyor olabilirmi_

ya filtre kondansatörleri.bir fikri olan yokmu

sürücüyü bize göndermeniz gerekiri sesli olarak duymak icinmi

1589101795135.png
bu parametreyi iptal edip deneme yaptın mı? Ayrıca 99.04 Motor control mode Scalar moda alıp deneme yaparsın.

Ekli dosyayı görüntüle 64383bu parametreyi iptal edip deneme yaptın mı? Ayrıca 99.04 Motor control mode Scalar moda alıp deneme yaparsın.
Bunu yapmak malesef bayan sürücülerin panik anında direksiyonu bırakıp elleriyle yüzünü kapatmasına benziyor . Ortada bir sorun varsa uyarıyı kapatmak ancak kendini kandırmak olur bence .

kodu.acs800-01-0070-3

bende uyarıyı iptal etmek istemiyorum.ve bu hatanında neden olduğunu bulmaya kararlıyım.filtre kondansatörlerini iptal edip denedim olmadı.varistörleri soktum olmadı.igbt ler sağlam.tristörler sağlam.

yanlnız söyle bir durum farkettim.pens amper metre ile sürücü boşta iken .motor bağlı değil ve start yok.girişlerden ikisinden 160ma cekilirken orta beslemeden hic akım cekilmiyor.

birde dc bara kondansatölerinin ortak ucları yani sanal toprak toprak hatına bağlı değil.bu olabilirmi?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri