abb acs550 F0001 hatası

hope

Üye
arkadaşlar abb acs550 havalandırma sisteminin otomasyonu için motorlara yeni sürücüler geldi sistem sıfır bende devreye alırken bazı sürücülerde problem yaşamadım ama bazılarında F0001 hatası veriyor. Birde sürücünün yanında gelen kullanma kılavuzundaki kontrol paneli ile bizdeki farklı mesela klavuzda 6 satır var ekranda bizde en fazla 3 yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
syn arakdaşım bana mail adresini ver sana acs 550 nin kullana kılavuzunu göndereyim

abb sürücülerde iki çeşit panel var
1 gelişmiş
2 basit

çok teşekkür ederim. Sürücüyle bayağı bir cebelleştikten sonra olayı çözdüm birde bu serinin kullanma paneli 2 çeşitmiş kullanma kılavuzun da diyerini gösteriyor ama aşağı yukarı hata kotları aynı tekrar teşekkür ederim.(efe43)

üstad acs 600 ''supply phase'' hatası veriyor. Sizce neden olabilir ve ''advanced guide'' varmı eilinzde.

harun ogut arakadşım Şebeke sigortalarını kontrol edin ve şebeke besleme gerilimnde dengesizlik olup olmadığını kontrol et ve giriş otomatları varsa ayrı ayrı onlara bakabilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,353
Kullanıcılar
450,207
Son üye
YK58

Yeni konular

Geri