8 Nisan, win XP SP3'ün son kullanım günü

binbaşı

Onursal Üye
Onursal Üye
Merhaba.Windows xp SP3'ü daha önce sizlere son gününe kadar kullanacağımı açıkça belki de belirtmiştim.Nitekim öyle de oldu,bugün akşam üstüne kadar win xp'yi kullandım ve az önce pc'de yedekte,açılır durumda,hazır olarak da bekleyen win 7 işletim sistemine daha yeni yeni geçtim.(1.5 saat oldu.) Ofis 2003 de bu periyotla birlikte tam desteksiz kalacağından,en kısa sürede de ofis 2007'yi bir şekilde acil temin edip bulmam ve kullanmam da gerekiyor.İkisine de zorunlu olarak geçmiş veya yeni yeni geçmeyi düşünenlere de (Bankamatiklerdeki mevcut win xp'lere devamlı,sürekli destek için bedel ödemeye daha dünden razı olanlara da) kolay gelsin diyorum.Saygılarımla.

Son düzenleme:
Merhaba.Neyse ki microsoft ofis 2007,pc'min win 7 işletim sisteminde yüklüymüş de dün ben pek fark edememişim.(Kullanmadığım,ihtiyacım olmadığı için) Geçen sene mart 2013'te pc'yi yeni toplatıp (İ3 işlemcili olan son masaüstü olan pc'im) da win 7'yi içine kuran arkadaşlar,bu programı da sevabına kurup da koymuşlar sağolsunlar,çünkü olmazsa olmaz bir program bu,peynir-ekmek gibi her kullanıcıya da mutlaka çok gerekli bir yazılım ofis yazılımı.

Bir word belgesini tam da usb flash bellekten açmaya çalıştığımda yeni gördüm ofis 2007'nin kurulu ve hazır olduğunu.Şu son sıralarda win 7'ye alışmak da zaruri oldu,internete bağlantısı bulunmayan diğer pc'lerimde halen de win xp SP3 yüklü durumdadır.(Core 2 duo işlemcili olanlarında) Win 7'ye zorunlu da olunca insan pek de fazla bunu,yani bu değişimi reddedemiyor sonuçta.Neyse,artık yavaş yavaş da alışacağız win 7'ye de.Saygılarımla..

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri