4*50(200) Watt Oto Anfisi

s.a kardes bunun iç kısmını tekrar paylaşırmısın enerji girişi ve ses çıkışını birde ses girişini yapamadım...!

Tek 200w oarak kullanılmaz sanırım fakat 2x100w olarak mümkün olabilir diye düşünüyorum.Bu arada çalışma gayet güzel olmuş emeğinize sağlık paylaşım içinde teşekkürler.

eline sağlık devre güzel gözüküyor bende bu devreyi denemek istiyorum elimde fazldan klamış olan tda7386 var tda7560 ile ayak bağlantıları aynı bakalım tda7386 ile nasıl olcak birde kardeş çizimin lyt dosyası varsa paylaşa bilirmisin tda1524 ile tmleşik olarak yapmak istiyorumda devreiyi

devre sadece 12v ile çalışıyor yani simetrik besleme değil. 2x100 olarak kullanılmıyor. ayrıca ben yaptım devreyi ama kesmedi beni. o yüzden RMS 125w amfiden 4 tane yapacam. bu 12volt ile çalışan amfiler düşük voltajda yüksek akım çektiği için doğal olarak THD artıyor. o yüzden transistörlü bir amfi yapmak daha mantıklı bence. Herkeze saygılarımla...

Baskı devresinde malzemlerin yerlerini belirtebilirmisiniz bide bilgisayarda çalışıyor deme :)

gökhan kardeşim bana bu yaptığın devrenin bütün malzemelerini gönderirmisin kutusu hepsi dahil yaptıgın devreyi çok begendım aynısını yapmak istiyorum teşekkürler

entegrenin bacakları çok yakın baskı devreyi delip lehimlemek yürek ister.

bu devrenın soğutucusuna ptc bağlayıp fanı isiya gore çalıştırmanı önerırım ses sevıyesı düşükken fan sesı gelıyordu bunu ptc ıle isininca fan çalıştı isinmada sesı açıncaentegreden fazla akim geçiyor ısınıyor bu arada fan devreye gırıyor devre gerçekten mükemmel çalışması güzel amfı ıhtıyacı olanlar denıyebılır fazla malzemede gerektırmıyor bu entegre ılk çıktığı zaman piyasaya 27 dolar vermıştım daha çalışıyor devre şimdı çok çok ucuzlamış

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri