4*50(200) Watt Oto Anfisi

arkadaşlar bu devreyi bende yapacam malzemeleri aldım engetre 12.5 tl tuttu bursada kolay gelsin

devrede bı sıkıntı yok herseyı denenmıs bır devredır koprulemeyı denemedım yapacaksan kopruleme gırıslerı ve cıkısları bırbırıne aktararrak kopruleme yaparasın ama denemedıgım ıcın ne kalıtede olur ne olur bılmıyorum deneyebılırsınız yanı

İlk önce eline sağlık Kardesim bende adanada oturuyorumda tüm devrenin bitmiş olarak fiyatı nedir yazabilirmisin birde baskı devreyi açabilmek için isis felan mı yüklemek lazım?

bu anfiye ton kontrol ekliyebilirmiyiz?Ekliyebilirsek nasıl yaparız ?

oto için gereksiz bence evde kullanılmak için güzel olur..çünkü oto teybi zaten 4x50 W veriyor....:D

doqanatk kardeşim tda1524a ile iki adet stereo ton kontrol yaparak halledebilirsin..bide lm3915 ile vumetre yapılsa bu devreye 10 numara olur hee:D

ton kontrol devresini yaparsın ilk önce
ses girişi > ton kontrol >anfi devresi olarak baglarsın

sonuç olarak ben bu anfiyi arabamda kullanabilirmiyim ? teşekürler ve ses arabayı yerinden oynatırmı hoparlörler iyi olursa?

s.a. öncelikle ellerine sağlık kardeşim ben bu devreyi yaparsam woofer çalıştırabilir miyim ? bir de kaç wattlık woofer çalıştırabilirim biraz acemiyim kusura bakmayım mazur görün. . SAYGILAR. . .

çok güzel gözüküyor, yapmayı düşünüyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri