30 sortili bir dairenin işçilik fiyatı nedir?

c4han_

Üye
30 sortili bir dairenin işçilik fiyatı nedir?

Selamun Aleykum değerli arkadaşlarım.Toplamda 30-35 anahtar priz bulunan bir dairenin işçiliği ne kadar ortalama olarak.Toplu işlerde yani müteait işlerinde.
Fiyatı ve hangi şehirde olduğunu yazarsanız genel bir bilgi edinmiş oluruz..

Yani bulunduğunuz şehirde böyle bir daireyi kaça yapıyorsunuz.Dükkan açmayı düşünüyorum kayseride bu yüzden fikir sahibi olmak istiyorum.Sadece işçilik fiyatı lütfen..

kardeş bu deişir .........ankarada 500 ile 600 arasında.....ama daha düşük yapan faz nötürcülerde mevcut......

Yorumun için teşekurler Allah razı olsun kardeşim

ee seyyar elektrikçiler almış başını gidiyor ne olacak kardeşim faz nötür al götür daha çok düşer bu fiyatlar aşagıya ...500-600 norm...

Evet işi bildiklerini sananlar piyasayı düşürüyor.Bir faz bir nötür götür allah götür....

Müşterine bağlı arkadaşım müşteri elektriğe değer veriyorsa güvenliğe önem veriyorsa kaliteye önem veriyorsa sen de işine ve müşterine önem ver onu sürekli kılmaya çalış ( işini sağlam yap ) o da sana sürekli gelsin fiyatı ona göre ver. Faz nötr cüler 200 - 350 tl sağlamcılar ve elektrikçiler 550 - 800 tl istanbul

Zaten elektriği önemsemeyen müşterinin işi yapılmaz kaliten düşer

arkadaşım ben 120 m2 evimin linye hattını yeniledim.bide 8 adet priz sorti hattı.65 tl ödedim.ayrıca bende yardım ettim.3 ay önce.

Forum istatistikleri

Konular
128,200
Kullanıcılar
449,983
Son üye
ardaxsm

Yeni konular

Geri