3 fazlı motorun yönünü değiştirme

mktmkt

Üye
umarım konuyu doğru yere açmışımdır.Arkadaşlar elimde 0,25kw 3 fazlı redüktörlü motor var.Bu motor swiçten komut geldiğinde bir yöne doğru dönecek.ancak motor dönerken yük altındaki normal devri düştüğünde yani sıkışmaya başladığında duracak ve otomatik olarak ters yöne dönecek.Bu işi yapabilecek bir eleman varmı acaba?şimdiden teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Akım trafosundan aldığı akım bilgisi set değerinin üzerine çıktığında kontağını açıp kapatan röleler mevcut

teşekkürler.bunu araştıracağım

Kardeş İnek kaşıma fırçasımı yapıyorsun... Nerdesin...

tam yapıyorum sayılmaz bi müşteri mekaniğini yaptırmış kendi çiftliği için benden de panosunu istedi

Geçenlerde bendende biri istedi bayağı uğraşıp kendim elektronik devre falan yaptım... Eğer çok sayıda yapmayacaksan uğraşmanı tavsiye etmem... İzmirde bir Firma Motor+Fırça+Pano hazır satıyormuş diye duydum...

Siemens 3UGS sımırel bula bilirmi sin bilmiyorum ama marka bilgileri bunlar kolay gelsin

ben de uğraşma taraftarı değilim ama müşteri hatırlı bi müşteri olduğu için reddedemedim

Konuyla ilgli olarak Entes firmasının yeni motor korumaları bulunmakta. Motor fazındaki akımı ölçüyorum set değerine göre size çıkış veriyor.Konuyla ilgili olarak Entes firmasıyla görüşebilirsiniz. Tel:0216 313 01 10

Benim bildiğim büyükbaş hayvan fırçalama (tımar) makinası araba yıkama makinası mantığı ile çalışıyor tek fırça ve sensörlü.

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri